“Εξαιρετικό για ακόμη μία φορά.”
Κριτική για: Φρόντζου Πολιτεία

Φρόντζου Πολιτεία
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Δεν έχω λόγια γι'αυτό το εστιατόριο. Είναι η δεύτερη φορα μέσα σε τρεις μήνες που το επισκεπτόμαστε με τα παιδιά μας. Μας εξυπηρέτησαν συνολικά 4 ή 5 νομίζω σερβιτόροι, σομελιέ κτλ. Ευγενέστατοι, επαγγελματίες. Το φαγητό ήταν τέλειο, αυτήν τη φορά πήραμε το δικό τους κρασί το οποίο είναι πάρα πολύ καλό. Λογικότατες τιμές. Μπράβο.

2  Ευχαριστούμε, Alexandra N
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Μαΐου 2018

Αγαπητή Αλεξάνδρα,
Σε ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σου! Είναι σημαντικό για μας, να χτίζουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και σταθερότητας με τους επισκέπτες μας. Το προσωπικό μας εκπαιδεύεται συνεχώς ώστε να παρέχει υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό περιβάλλον και τοποθεσία. Όσον αφορά την κουζίνα και για να μην πλατιάσω, θα πω απλά ότι δεν δοκιμάσαμε κάτι που να μην ήταν εξαιρετικό. Πολύ καλό μενού και λογικότατες τιμές. Οπωσδήποτε αν βρεθείται Ιωάννινα.

Ευχαριστούμε, Geo P

Αγαπητέ Geo,
Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη και τα καλά σας λόγια! Τα πιάτα που σερβίρονται στο εστιατόριο μας παράγονται από τα πιο φρέσκα ντόπια υλικά και σε συνδυασμό με τις γνώσεις και το μεράκι του έμπειρου και εκπαιδευμένου προσωπικού μας ολοκληρώνεται το αποτέλεσμα που έρχεται στο πιάτο σας. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας ξαναδούμε στο συγκρότημα μας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Καθήσαμε για καφέ η θέα ειναι καλή, η εξυπηρέτηση ικανοποιητική.
Ενα συγκρότημα που ειναι σημείο αναφοράς για την πόλη. Δεν επισκεφιηκαμε το εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, Giorgos G
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Giorgos G,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Εργαζόμαστε καθημερινά για να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και φροντίζουμε να διατηρούμε σε υψηλό επίπεδο το σύνολο των υπηρεσιών που παρέχουμε.
Ελπίζουμε στην επόμενη επίσκεψή σας να έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε και την κουζίνα μας!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα τεράστιο πολυχώρο που λειτουργεί σαν καφέ μπαρ αλλά και εστιατόριο .Εμεις επισκεφτήκαμε το χώρο Σάββατο βράδυ μαζί με ντόπιους φίλους προκειμένου να έχουμε θέα πιάτο όλα τα Γιάννενα .Η εξυπηρετηση άμεσα ,μουσική για μπαρ και φυσικά γεμάτο από όλες τις ηλικίες .ισως θα ήταν καλύτερα να πας ημέρα να ευχαριστηθείς το τοπίο.

Ευχαριστούμε, clio_lazaridou

Αγαπητή clio_lazaridou,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στη Φρόντζου Πολιτεία!
Το συγκρότημά μας είναι πόλος έλξης χιλιάδων επισκεπτών καθημερινά, οι οποίοι έρχονται να απολαύσουν τον καφέ, το ποτό τους ή το φαγητό τους.
Χαιρόμαστε που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας!
Ελπίζουμε την επόμενη φορά να έχετε την ευκαιρία να μας απολαύσετε και την ημέρα!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Εντυπωσιάστηκα απο την πολυ καλή κατασκευή με παραδοσιακό στυλ .Η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική και το φαγητό νοστιμότατο .Η λίστα των κρασιών αρκετά επαρκής με πολλές τοπικές ετικέτες .Οταν πάμε στα Ιωάννινα θα το επισκεφτούμε πάλι οπωσδήποτε αλλά αυτή την φορά πρωί ώστε να απολαύσουμε και την θέα στην πόλη

Ευχαριστούμε, marykastanaki

Αγαπητή marykastanaki,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριό μας για να απολαύσετε το δείπνο σας!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τις μοναδικές εντυπώσεις που αποκομίσατε και κυρίως που διακρίνατε την ποιότητα των πιάτων μας. Η δική σας προσωπική γνώμη, αποτελεί το βασικό μας κίνητρο, ώστε να προσπαθούμε καθημερινά να παραμένουμε στην πρώτη γραμμή της προτίμησή σας!
Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Φρόντζου Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φρόντζου Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!