“Ωραία θέα σε ωραίο περιβάλλον”
Κριτική για: Φρόντζου Πολιτεία

Φρόντζου Πολιτεία
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Καθήσαμε για καφέ η θέα ειναι καλή, η εξυπηρέτηση ικανοποιητική.
Ενα συγκρότημα που ειναι σημείο αναφοράς για την πόλη. Δεν επισκεφιηκαμε το εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, Giorgos G
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Giorgos G,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Εργαζόμαστε καθημερινά για να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και φροντίζουμε να διατηρούμε σε υψηλό επίπεδο το σύνολο των υπηρεσιών που παρέχουμε.
Ελπίζουμε στην επόμενη επίσκεψή σας να έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε και την κουζίνα μας!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα τεράστιο πολυχώρο που λειτουργεί σαν καφέ μπαρ αλλά και εστιατόριο .Εμεις επισκεφτήκαμε το χώρο Σάββατο βράδυ μαζί με ντόπιους φίλους προκειμένου να έχουμε θέα πιάτο όλα τα Γιάννενα .Η εξυπηρετηση άμεσα ,μουσική για μπαρ και φυσικά γεμάτο από όλες τις ηλικίες .ισως θα ήταν καλύτερα να πας ημέρα να ευχαριστηθείς το τοπίο.

Ευχαριστούμε, clio_lazaridou

Αγαπητή clio_lazaridou,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στη Φρόντζου Πολιτεία!
Το συγκρότημά μας είναι πόλος έλξης χιλιάδων επισκεπτών καθημερινά, οι οποίοι έρχονται να απολαύσουν τον καφέ, το ποτό τους ή το φαγητό τους.
Χαιρόμαστε που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας!
Ελπίζουμε την επόμενη φορά να έχετε την ευκαιρία να μας απολαύσετε και την ημέρα!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Εντυπωσιάστηκα απο την πολυ καλή κατασκευή με παραδοσιακό στυλ .Η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική και το φαγητό νοστιμότατο .Η λίστα των κρασιών αρκετά επαρκής με πολλές τοπικές ετικέτες .Οταν πάμε στα Ιωάννινα θα το επισκεφτούμε πάλι οπωσδήποτε αλλά αυτή την φορά πρωί ώστε να απολαύσουμε και την θέα στην πόλη

Ευχαριστούμε, marykastanaki

Αγαπητή marykastanaki,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριό μας για να απολαύσετε το δείπνο σας!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τις μοναδικές εντυπώσεις που αποκομίσατε και κυρίως που διακρίνατε την ποιότητα των πιάτων μας. Η δική σας προσωπική γνώμη, αποτελεί το βασικό μας κίνητρο, ώστε να προσπαθούμε καθημερινά να παραμένουμε στην πρώτη γραμμή της προτίμησή σας!
Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάντα μου άρεσε ο χώρος στο μικρό πέτρινο καφέ!! Την Πέμπτη που πηγα με απογοήτευσε...ΑΓΕΝΉΣ σερβιτόρος...και κρύο πολύ, στο τζάκι μονο στάχτες¡¡¡Κρίμα...

Ευχαριστούμε, sofimaria

Αγαπητή Sofimaria,
Λυπούμαστε που αυτή τη φορά δε φύγατε με καλές εντυπώσεις. Το ατυχές περιστατικό με το σερβιτόρο θα το εξετάσουμε και θα το αντιμετωπίσουμε όπως πρέπει. Είμαστε σίγουροι ότι την επόμενη φορά θα αποκατασταθούν οι εντυπώσεις σας για το χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Δυστυχώς την πατήσαμε.

Τέτοια μέρα βέβαια, δύσκολα τρως καλά.
Ήταν εξαρχής λάθος η επίσκεψη μιας και το συγκεκριμένο εστιατόριο προσφέρει διαφορετική κουζίνα και μάλιστα έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.

Τραγική γαριδομακαρονάδα, πραγματικά απίστευτο το πόσο κακή ήταν συνολικά.

Ωραίος χώρος, πρόθυμο προσωπικό, αλλά ήταν ξεκάθαρο πως άνοιξαν για να εκμεταλλευτούν τη μέρα.
Κακή επιλογή κι ακόμα περισσότερο για τους τοπικούς/σταθερούς πελάτες τους που έκαναν το λάθος να το επιλέξουν για φαγητό τη συγκεκριμένη μέρα.

Ευχαριστούμε, Stratos P

Αγαπητέ Stratos P,
Το εστιατόριό μας έχει διακριθεί επανειλημμένως από ιδιώτες και φορείς οι οποίοι το κατατάσσουν στις πρώτες θέσεις της Ηπείρου. Προφανώς είναι απίθανο να έχουν όλοι αυτοί άδικο και εσείς δίκιο στην ισοπεδωτική σας κριτική. Οι τοπικοί πελάτες μας, είναι πράγματι σταθεροί όπως αναφέρετε, διότι είναι απόλυτα ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας και τις γεύσεις μας. Λειτουργούμε 365 ημέρες το χρόνο και δεν ανοίξαμε για αρπαχτή όπως μας κατηγορείτε με κακεντρέχεια. Λυπούμαστε που δεν εκτιμήσατε την κουζίνα μας. Ίσως να έχετε συνηθίσει στη γεύση της κατεψυγμένης γαρίδας και οι φρεσκότατες γαρίδες μας Αμβρακικού να μη σας ταιριάζουν.

Φρόντζου Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φρόντζου Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!