“Το πέτρινο!!!”

Φρόντζου Πολιτεία
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάντα μου άρεσε ο χώρος στο μικρό πέτρινο καφέ!! Την Πέμπτη που πηγα με απογοήτευσε...ΑΓΕΝΉΣ σερβιτόρος...και κρύο πολύ, στο τζάκι μονο στάχτες¡¡¡Κρίμα...

Ευχαριστούμε, sofimaria
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Sofimaria,
Λυπούμαστε που αυτή τη φορά δε φύγατε με καλές εντυπώσεις. Το ατυχές περιστατικό με το σερβιτόρο θα το εξετάσουμε και θα το αντιμετωπίσουμε όπως πρέπει. Είμαστε σίγουροι ότι την επόμενη φορά θα αποκατασταθούν οι εντυπώσεις σας για το χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Δυστυχώς την πατήσαμε.

Τέτοια μέρα βέβαια, δύσκολα τρως καλά.
Ήταν εξαρχής λάθος η επίσκεψη μιας και το συγκεκριμένο εστιατόριο προσφέρει διαφορετική κουζίνα και μάλιστα έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.

Τραγική γαριδομακαρονάδα, πραγματικά απίστευτο το πόσο κακή ήταν συνολικά.

Ωραίος χώρος, πρόθυμο προσωπικό, αλλά ήταν ξεκάθαρο πως άνοιξαν για να εκμεταλλευτούν τη μέρα.
Κακή επιλογή κι ακόμα περισσότερο για τους τοπικούς/σταθερούς πελάτες τους που έκαναν το λάθος να το επιλέξουν για φαγητό τη συγκεκριμένη μέρα.

Ευχαριστούμε, Stratos P

Αγαπητέ Stratos P,
Το εστιατόριό μας έχει διακριθεί επανειλημμένως από ιδιώτες και φορείς οι οποίοι το κατατάσσουν στις πρώτες θέσεις της Ηπείρου. Προφανώς είναι απίθανο να έχουν όλοι αυτοί άδικο και εσείς δίκιο στην ισοπεδωτική σας κριτική. Οι τοπικοί πελάτες μας, είναι πράγματι σταθεροί όπως αναφέρετε, διότι είναι απόλυτα ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας και τις γεύσεις μας. Λειτουργούμε 365 ημέρες το χρόνο και δεν ανοίξαμε για αρπαχτή όπως μας κατηγορείτε με κακεντρέχεια. Λυπούμαστε που δεν εκτιμήσατε την κουζίνα μας. Ίσως να έχετε συνηθίσει στη γεύση της κατεψυγμένης γαρίδας και οι φρεσκότατες γαρίδες μας Αμβρακικού να μη σας ταιριάζουν.

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Είναι σε ένα από τα πιο όμορφα σημεία των Ιωαννίνων. Η θέα από εκεί είναι απερίγραπτη. Το μέρος είναι φανταστικό τόσο εσωτερικά που διατηρείται το παραδοσιακό στοιχείο, όχο και εξωτερικά που βρίσκεται μέσα στη φύση. Το προσωπικό είναι εξυπηρετικό και πρόθυμο να βοηθήσει. Εκτός από καφές , σερβίρεται και φαγητό.

Ευχαριστούμε, Athina3

Αγαπητή Athina3,
Σας ευχαριστούμε πολύ που μας κατατάσσετε ανάμεσα στα ομορφότερα σημεία της πόλης των Ιωαννίνων!
Το συγκρότημα Φρόντζου Πολιτεία έχει χαρακτηριστεί ως ιστορικός τόπος από το Υπουργείο Πολιτισμού και φροντίζουμε να διατηρούμε τα παραδοσιακά στοιχεία του αναλλοίωτα.
Ελπίζουμε οι καλές εντυπώσεις που αποκομίσατε να μην αφορούν μόνο το χώρο αλλά και τις υπηρεσίες μας!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό φαγητό αριστο περιβαλλον. Το μιλφει που εφαγα στο τελος μου εμεινε αξεχαστο. Συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, labrini g

Αγαπητή labrini g,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τις μοναδικές εντυπώσεις που αποκομίσατε.. Κάθε μας πελάτης βρίσκεται στο επίκεντρο της προσπάθειάς μας και φροντίζουμε να μένει απόλυτα ικανοποιημένος. Το Μιλφέιγ πράγματι, έχει αποκτήσει μεγάλη φήμη!
Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό φαγητό, πολύ όμορφος χώρος και το πιο σημαντικό..απαγορεύεται το κάπνισμα.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και ευχάριστο. Το συστήνω φυσικά!!!!

Ευχαριστούμε, siaoua

Αγαπητή Siaoua,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα εξαίρετα σχόλιά σας!
Το εστιατόριό μας έχει ψηφιστεί και βραβευτεί επανειλημμένως από πελάτες και φορείς ως το καλύτερο της βορειοδυτικής Ελλάδος και πράγματι, νιώθουμε πως δικαιώνετε τον τίτλο του. Το προσωπικό μας είναι εκπαιδευμένο άρτια, ώστε να παρέχει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.
Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Φρόντζου Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φρόντζου Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!