“Εστιατόριο - Μεζεδοπωλείο”

Η Δωδώνη - Παραδοσιακό Εστιατόριο

Εξαιρετική κουζίνα, φιλόξενο περιβάλλον, φιλική και γρήγορη εξυπηρέτηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για οικογένεια ή με φίλους.

Ευχαριστούμε, 881petrosb
Ο/η Dodoni T, Ιδιοκτήτης του Η Δωδώνη - Παραδοσιακό Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε και για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι από τις γεύσεις μας! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ όμορφος κι ζεστός χώρος το φαγητό υπέροχο κι η τοποθεσία τέλεια σας ευχαριστούμε πολύ Καλή χρονια

Ευχαριστούμε, _C2339CQ

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό με ακόμα πιο εξαιρετική εξυπηρέτηση. Ευγενέστατο προσωπικό και φυσιολογικές τιμές. Ανυπομονούμε να ξανά επισκεφτούμε τα Ιωάννινα για να ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, sofiaa996

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μερίδες πολύ ωραία κρέατα και πίτες παραδοσιακές νοστιμότατες
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα στα συν ότι το προσωπικό είναι παρα πολύ ευγενικό
Είμαστε 3 μέρες στα Γιάννενα για Χριστούγεννα και είναι η καλύτερη επιλογή που κάναμε για φαγητό

Ευχαριστούμε, 810giannist

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλύτερα που έχουμε πάει,φαγητό για όλη την οικογένεια και για όλα τα γούστα!!! Γευστικά πιατα και πολύ καλές τιμές!

Ευχαριστούμε, Katerina S

Η Δωδώνη - Παραδοσιακό Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Η Δωδώνη - Παραδοσιακό Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!