Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Vio.com
eDreams113 $
ZenHotels.com117 $
Agoda.com113 $
Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πληρωσαμε 117€ για deluxe suite υποτιθεται,χωρίς θέα(δέντρα βλέπαμε όχι λίμνη που έγραφε)χωρίς ηχομόνωση ακούγοντουσαν όλα και με πολύ φτωχο πρωινο,μόνο η κοπέλα που ήταν στο πρωινο ήταν ευγενική και χαμογελαστή το μόνο ευχάριστο που είδαμε απτό ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Roxany P
Ο/η George Thanos, Ιδιοκτήτης του Akti Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Akti Hotel Ioannina για την πρόσφατη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας. Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή, απολαύσατε τα πάντα και το προσωπικό μας φρόντισε γι' αυτό. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή η διαμονή μας ,το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό ,η ρεσεψιόν πολύ φιλική ,το πρωινό πολύ καλό .Ο θορυβος της αποχέτευσης ενοχλητικός .Η θέση του ξενοδοχείου πολύ καλή για παραλίμνια βόλτα και με όλα τα ενδιαφέροντα σημεία κοντά του .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Tasandr

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν σε ωραία τοποθεσία με θέα την λίμνη σε μια σχετικά ήσυχη περιοχή των Ιωαννίνων. Ευγενικό χαμογελαστό προσωπικό. Το δωμάτιο άνετο και πεντακάθαρο όπως και το μπάνιο. Άνετο ευρύχωρο κρεβάτι με αρκετά μαξιλάρια. Λίγο ασυνήθιστο ήταν που αντί για ντουλάπα είχε μόνο μια βέργα με κρεμάστρες χωρίς ράφια ή συρτάρια. Το πρωινό ήταν καλό με ελληνικές γεύσεις. Περάσαμε πολύ ωραία!!

Ευχαριστούμε, georgiabirgkito
Ο/η George Thanos, Ιδιοκτήτης του Akti Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2022

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ξεχάσαμε ένα προσωπικό αντικείμενο και δεν μας το έστειλαν ποτέ.Επικοινωνήσαμε πολλές φορές τηλεφωνικός κ οι υπάλληλοι μας έστελναν ο ένας στον άλλον. Στείλαμε email δεν είχαμε καμία απάντηση.
Απαράδεκτοι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, elsat777
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία καλή. Η καθαριότητα ικανοποιητική , τα δωμάτια με συγχρονη διακόσμηση, προιοντα ατομικής περποίησης (σαμπουαν κλπ) κατηγοριας hostel με dispenser. Δείγμα πρωινού ίσα για να λένε οτι προσφέρουν , δεν ειχαν ουτε πιάτα για να σερβιριστούμε ο ορισμος της μιζέριας . Η κοπέλα απο την ρεσεψίον με φλότιμες προσπάθειες μεταξύ αφιξεων και αναχωρησεων προσπαθούσε να πλύνει μερικά για να μας εξυπηρετήσει.. σηκωθήκαμε και πήγαμε εξω για πρωινό , parking οποιος προλάβει .......4 θέσεις . Το προσωπικό εξυπηρετικότατο .

Ευχαριστούμε, George K