Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams102 $
Tripadvisor102 $
Lol.travel
Priceline102 $
Agoda.com102 $
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Μια απ τις πιο όμορφες τοποθεσίες και ταυτόχρονα εξυπηρετικό και καταπληκτικό προσωπικό. Την επόμενη φορά που θα βρεθώ στα Ιωάννινα θα είναι η πρώτη μου επιλογή. Καθαριότητα και υπέροχη θέα είναι τα δυο απ τα πολλά προτερήματα του ξενοδοχείου αυτού

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, nastazia94
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Akti Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Akti Hotel Ioannina για την πρόσφατη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας. Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή, απολαύσατε τα πάντα και το προσωπικό μας φρόντισε γι' αυτό. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Εξαιρετική καθαριότητα, πρωινό με σπιτικές μαρμελάδες και παραδοσιακές πίτες. Ο κυριότερος λόγος όμως που βάζω άριστη βαθμολογία είναι το προσωπικό. Εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Μάλιστα κατά την πρώτη ημέρα της διαμονής μας, μας προτρέψανε να πάμε μια βόλτα απέναντι στη λίμνη ώστε να ταΐσουμε του κύκνους. Και πραγματικά ήταν ένας πανέμορφος περίπατος και η τυχερή μας ημέρα.
Σας ευχαριστούμε πολύ

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Q7878XT_
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Akti Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια έχουν ασυναγώνιστη θεα στη λίμνη. Μπορείς να πιεις τον καφέ σου και να φας το πρωινό σου στο μεγάλο μπαλκόνι μέσα στη φύση, στα δέντρα και στην απόλυτη ησυχία! Τα χρώματα της διακόσμησης είναι εντυπωσιακά και τα δωμάτια απογειώνονται με την άψογη καθαριότητα τους. Το προσωπικό είναι καταρτισμένο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει και τους πιο απαιτητικούς. Παραδοσιακές πιτες με τραγανό φύλλο και τοπικά προϊόντα στο πρωινό . Θα το προτιμήσουμε σίγουρα ξανά !

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, X6023XW_
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Akti Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Έχουμε επισκεφτεί το συγκεκριμένο ξενοδοχείο πολλές φορές κ συνεχίζουμε να το επισκεπτόμαστε λόγω της υπέροχης τοποθεσίας κ της καθαριότητας του! Προσωπικό ευγενέστατο ετοιμο να σε βοηθήσει σε ό,τι χρειαστείς, πολύ ωραίο πρωινό , φιλικό περιβάλλον άψογο στην καθαριότητα! Έχεις πραγματικά ότι χρειάζεσαι!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _F8015AA
Ο/η GEORGIOS THANOS, General Manager του Akti Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2021

Πολύ ωραία δωμάτια, άψογο πρωινό,το προσωπικό ευγενέστερο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Επίσης έχει πολύ ωραία θέα και είναι 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και ελπίζω να το ξαναεπισκεφθω σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 720alexandrosk
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Akti Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Μαρτίου 2021