Priceline120 $
Travelocity108 $
Prestigia.com276 $
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2017

Επισκεφτήκαμε το Epirus παραμονή Πρωτοχρονιάς και μείναμε 4 νύχτες. Εντυπωσιακή είσοδος, ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό. Το δωματιο άνετο με μεγάλο μπάνιο. Είχαμε πληρώσει για ένα διπλό κρεβάτι και ένα μικρό για το παιδί. Μας έδωσαν ενωμένα δύο διπλά και μια πολυθρόνα κρεβάτι (ράντσο) στο οποίο δεν μπορούσε να κοιμηθεί ούτε ενήλικας ούτε το παιδί. Το στρώμα εξαιρετικό στα μονά κρεβάτια. Μοκέτες με λεκέδες , φωτιστικά αμπαζούρ σκισμένα και κολλημένα. Κακή συνδεση ίντερνετ σε όλους τους χώρους. Καλό πρόγραμμα απασχόλησης για παιδιά. Η ποιότητα του φαγητού για all inclusive ικανοποιητική. Το πρωϊνό μπουφέ μεγάλο σε ποικιλία όπως και το μεσημεριανό και το βραδυνό. Το πρωτοχρωνιάτικο μπουφέ επίσης πολύ καλό με μοναδική παραφωνία το εορταστικό πρόγραμμα. Έλεος ....κλαρίνα σε 5* για ρεβεγιόν ? Η τιμή για 4 νύχτες τσουχτερή προφανώς λόγω περιόδου εορτών.

4  Ευχαριστούμε, Pickafritas P
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικό ξενοδοχείο λιγο εξω απο την πόλη, καθαροι χωροι με υπεροχο διάκοσμο, απόλυτα φιλικες κοπελες στην απασχοληση των παιδιών ( πρωτότυπα παιχνίδια και ουσιαστικη απασχοληση).Το πρωινο ειχε τα παντα αλλα και τα αλλα γευματα ηταν πλουσια.Περασαμε ιδανικες διακοπες στα πανεμορφα Ιωάννινα! !!

1  Ευχαριστούμε, christina s
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Καλο ξενοδοχειο,ωραια δωματια αλλα κακιστο φαγητο.Και το πρωινο και το βραδυνο ηταν χαλια.ημουν εκει τα χριστουγεννα.το φαγητα ηταν κρυα.Ωραιοι οι κοινοχρηστοι χωροι του ξενοδοχειου.Πολυ καλο το προσωπικο του ξενοδοχειου πλην των υπευθυνων του ξενοδοχειου

Ευχαριστούμε, sitospap
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Περάσαμε με την σύζηγο μου τα φετεινά Χριστούγενα στα Ιωάννινα και μείναμε στο Epirus Palace. Πολύ ευχαριστημένοι από την φιλοξενία, ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο με άνετο δωμάτιο και πολύ καθαρό. Σε πολύ καλή τοποθεσία, έξω από την πόλη αλλά όχι και πολύ μακριά απο αυτή. Πολύ ωραίο επίσης το ρεβεγιόν και το φαγητό!

1  Ευχαριστούμε, Αντώνης Π
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017

Ένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων που επιλέξαμε για το ρεβεγιόν της Πρωτοχρονιάς και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι! Τόσο για τον πολύ ωραίο μπουφέ και τα κοκτέιλς,όσο και για την εξαιρετική ζωντανή μουσική! Κατα τα άλλα το ξενοδοχείο μας ικανοποίησε πλήρως, καθαρά δωμάτια, ωραία διακόσμηση και φιλόξενο προσωπικό! Να το προτιμήσετε!

3  Ευχαριστούμε, Giannis D