Travelocity
Orbitz.com
Expedia.com119 $
Hotels.com119 $
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικό ξενοδοχείο λιγο εξω απο την πόλη, καθαροι χωροι με υπεροχο διάκοσμο, απόλυτα φιλικες κοπελες στην απασχοληση των παιδιών ( πρωτότυπα παιχνίδια και ουσιαστικη απασχοληση).Το πρωινο ειχε τα παντα αλλα και τα αλλα γευματα ηταν πλουσια.Περασαμε ιδανικες διακοπες στα πανεμορφα Ιωάννινα! !!

1  Ευχαριστούμε, christina s
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Καλο ξενοδοχειο,ωραια δωματια αλλα κακιστο φαγητο.Και το πρωινο και το βραδυνο ηταν χαλια.ημουν εκει τα χριστουγεννα.το φαγητα ηταν κρυα.Ωραιοι οι κοινοχρηστοι χωροι του ξενοδοχειου.Πολυ καλο το προσωπικο του ξενοδοχειου πλην των υπευθυνων του ξενοδοχειου

Ευχαριστούμε, sitospap
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Περάσαμε με την σύζηγο μου τα φετεινά Χριστούγενα στα Ιωάννινα και μείναμε στο Epirus Palace. Πολύ ευχαριστημένοι από την φιλοξενία, ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο με άνετο δωμάτιο και πολύ καθαρό. Σε πολύ καλή τοποθεσία, έξω από την πόλη αλλά όχι και πολύ μακριά απο αυτή. Πολύ ωραίο επίσης το ρεβεγιόν και το φαγητό!

1  Ευχαριστούμε, Αντώνης Π
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017

Ένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων που επιλέξαμε για το ρεβεγιόν της Πρωτοχρονιάς και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι! Τόσο για τον πολύ ωραίο μπουφέ και τα κοκτέιλς,όσο και για την εξαιρετική ζωντανή μουσική! Κατα τα άλλα το ξενοδοχείο μας ικανοποίησε πλήρως, καθαρά δωμάτια, ωραία διακόσμηση και φιλόξενο προσωπικό! Να το προτιμήσετε!

3  Ευχαριστούμε, Giannis D
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Δωμάτια ευρύχωρα με άνετα κρεβάτια. Μπάνιο άνετο. Καθαριότητα σχολαστική. Κοντινή απόσταση από την πόλη αλλά χρειάζεται αυτοκίνητο. Τιμές χαμηλές για φαγητό εντός ξενοδοχείου. Το πρωινό είναι καταπληκτικό και περιλαμβάνει τα πάντα. Προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο.

Ευχαριστούμε, Λαζαρος Α