Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com148 $
Hotels.com148 $
Priceline148 $
Travelocity148 $
Orbitz.com148 $
Vio.com148 $
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο και καθαρό τόσο το δωμάτιο όσο και οι υπόλοιποι κοινόχρηστοι χώροι. Ευχαρίστως θα μέναμε και πάλι....
Ωραίο και ήρεμο κτήριο σε πολύ κοντινή θέση. Πολύ ωραίο το πρωινό και ο καφές του....
Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, fs19711
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το ξενοδοχείο για 4η φορά.
Πρώτη φορά με παιδί. Η θέρμανση δεν λειτουργούσε αρχικά´ αλλά μετά από επιμονή μου βάλανε την θέρμανση να δουλεύει ( 28 Οκτωβρίου, Βράδυ Γιάννενα με παιδάκι 3 ετών)
Μάλιστα ένας αγενέστατος νεαρός στην reception μου ανέφερε ότι είναι στην πολιτική του ξενοδοχείου!!!
Πάλι καλά που ήρθε στο δωμάτιο μας αρκετές φορές ένας ευγενέστατος νεαρός και το ρύθμισε.
Η μοκέτα στο δωμάτιο πολύ λερωμένη.
Οι κυρίες της καθαριότητας καταπληκτικές!!!
Γενικά και ο χώρος του πρωινού απαρχαιωμένος.
Μια μικρή ανακαίνιση και θα είστε έτοιμοι να πάρετε πολύ περισσότερα από αυτά που ζητάτε. Εκτός και αν θέλετε να δουλεύετε με μαζικό τουρισμό και πούλμαν!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, johnz934
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2022

Υπερεκτιμημενο τα standard δωμάτια πολύ απλά για 5αστερο-το φαγητό καλό αλλά γκουρμέ /ενώ μας έδωσαν συγκεκριμένο μενού στο τέλος μας είπαν ότι τελείωσε το γλυκό που ζητήσαμε
Επισης-στεκονται από πάνω σου σχεδόν και σου παίρνουν τα πιάτα σχεδόν αμέσως
Γενικά δε θα το σύστηνα σε κάποιον

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πάρτε πιο ακριβό δωμάτιο όχι standard
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εύκολη πρόσβαση, πολύ όμορφη τοποθεσία!
Πεντακάθαρο! Ευρύχωρα δωμάτια, 4μελής οικογένεια και ήμασταν πολύ άνετα. Το προσωπικό είναι ευγενικό, εξυπηρετικό, και αντιμετώπισαν με σοβαρότητα και επαγγελματισμό την τροφική αλλεργία του παιδιού. Το παιδί έφαγε με ασφάλεια και χωρίς άγχος. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Navigate490873
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2022

Ιδανικος προορισμος για Χριστουγεννα και εξαιρετικο καταλυμα για να μεινετε με την οικογενεια σας. Υψηλων προδιαγραφων εγκαταστασεις και παροχες.Προσωπικο με εμπειρια και ορεξη να σε εξυπηρετησουν.Τρομερο πρωινο (σε μπουφε) καθως και το μενου του ρεβεγιον των Χριστουγεννων ...

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, teo4554