Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com139 $
Hotels.com139 $
Priceline139 $
eDreams139 $
Travelocity139 $
Orbitz.com139 $
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020

Το στολίδι της πόλης πριν πολλά χρόνια! Έχω μείνει αρκετές φορές στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο κ στο νέο κ στο παλιό κτίριο. Τον περασμένο μήνα μείναμε στο παλιό κτήριο όπου υπάρχει η reception. Τα δωμάτια χρήζουν επειγόντως ανακαίνισης.. Δεν θ αναφερθώ στο παλιό στυλ επίπλων με τα καδρα που απεικονίζουν ελάφια κ το άβολο στρώμα αλλά τουλάχιστον ας ανακαινησουν το μπάνιο όπου η πόρτα είναι φουσκωμένη από την υγρασία κ δεν μένει ανοιχτή καθώς γέρνει. Επίσης ήπιαμε τα χειρότερα cocktail στο μπαρ καθώς δεν υπήρχε τριμμένος πάγος κ η δικαιολογία ήταν ότι χάλασε το μηχάνημα.. Το μόνο καλό ότι έχει παραμείνει το πλούσιο πρωινό.. Επίσης τα ξύλινα μπαλκόνια έχουν φθαρεί απο το χρόνο κ φαίνεται άσχημο εξωτερικα

Ευχαριστούμε, voulal333
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για 2 βραδια κ περασαμε εκπληκτικα! Τόσο ζεστή ατμόσφαιρα σε αντιθεση με το πολύ κρύο που επικρατούσε έξω, σε εκαναν να μην θες να βγεις! Μοναδικά τα δωμάτια, το πρωινό και όλοι οι χώροι. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 835akrivik
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη επιλογή για να ανακαλύψεις τα Γιάννενα. Εξαιρετικοί χώροι κ εξαιρετική εξυπηρέτηση. Ειδικά σε αυτήν την περίεργη περίοδο που διανύουμε, θελω να τονίσω τον επαγγελματισμό τους για μια ακόμη φορά στην τήρηση όλων των μέτρων με συνέπεια κάνοντας τον επισκέπτη να νιώθει ιδιαίτερα άνετα. Οι χώροι πεντακάθαροι όπως πάντα κ ο χώρος της πισίνας απλά πανέμορφος!Αξίζει πραγματικά την επίσκεψη για διακοπές χαλάρωσης με ασφάλεια στην ηπειρωτική Ελλάδα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Ath84
Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2020

Ολα τέλεια.Αισθητική, εξυπηρέτηση, προιόντα υπηρεσιών πέραν της οροφοκομίας , επίπλωση ακόμα και τα κλινοσκεπάσματα και τα ειδη ατομικής υγιεινής. Ευγενέστατο προσωπικό και γενικά υποδειγματική Μονάδα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, ioannistzoutzas
Ο/η Angeliki Nitsiakou, Γενικός Διευθυντής του Hotel Du Lac Congress Center & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2020

Η θετική σας κριτική, μας γεμίζει χαρά και ακόμη περισσότερο μας ενδυναμώνει την αίσθηση της ευθύνης απέναντι στους επισκέπτες μας. Θα συνεχίσουμε με την ίδια δύναμη να παρέχουμε εικόνες και εμπειρίες αλήθειας. Σας ευχαριστούμε για το σχόλιο σας και την επίσκεψή σας.

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

...πολύ όμορφο ξενοδοχείο, πανω στην λίμνη, με υπέροχη θέα και 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πολης και το κάστρο (Ιτς Καλέ).
...εξαιρετικό προσωπικό, πρόθυμο, ευγενικό...πολύ καλό πρωινό...ευρύχωρα, πολυτελή, καθαρά δωμάτια με όλες τις ανέσεις!
Τι άλλο να ζητήσεις, θα ξαναπάω!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, aristoka

Η θετική σας κριτική μας δίνει ακόμη μεγαλύτερη διάθεση να συνεχίζουμε την προσπάθειά μας. Στόχο μας, η διαμονή στο Du Lac, να είναι πάντα ιδανική ικανή να δημιουργήσει ωραίες αναμνήσεις. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά.