Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2018

Βρεθηκα στα Ιωαννινα τον περασμενο Γεναρη , και εμεινα 2 νυχτες στο Du Lac !
Επειτα απο μια μικρη ερευνα για ξενοδοχειο με σπα στην περιοχη ολα τα reviews με οδηγουσαν να καταληξω σ αυτο ! Ευτυχως ολα ηταν αψογα και σταθηκα τυχερη εφοσον μπορεσαν να μου αναβαθμισουν τον τυπο δωματιου στην τιμη που μου ειχαν δωσει τηλεφωνικως.

Το δωματιο ηταν φανταστικο, το πρωινο τελειο, ολες οι εγκαταστασεις σε αριστη κατασταση και η εξυπηρετηση στην ρεσεψιον ακρως επαγγελματικη.

Ειναι 2 κτιρια , εμεινα στο απεναντι απο το κεντρικο κτιριο οπου βρισκονται το εστιατοριο , το μπαρ και η ρεσεψιον, ομως ημουν πανω απο το σπα και η επισκεψη κοστιζει μονο 10 ευρω για τους διαμενοντες! Σταθηκα ακομη πιο τυχερη να κανω χρηση πισινας και ολου το σπα εντελωσ μονη μου καθιτι καθημερινη και νωρις πρωι δεν ειχε κοσμο σε περιοδο μετα τις γιορτες!

Ειναι 10 λεπτα περπατημα απο το πανεμορφο κεντρο της πολης, και γενικα ειναι η μονη και απολυτη προταση μου σε οσος θελουν υψηλου επιπεδου εξυπηρετηση, χαλαρωση και πολυτελεια!

Ανυπομονω να επιστρεψω !

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Marilu P
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Επισκεφτήκαμε τα Ιωάννινα και το ξενοδοχείο τον Ιανουάριο του 2018 Εντυπωσιάστηκα όχι μόνο από την υπέροχη αρχιτεκτονική και καλαίσθητη διακόσμηση του αλλά και από το ευγενέστατο προσωπικό Υπέροχη θέα στη λίμνη σπιτικά εδέσματα και πλουσιότατο πρωινό Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!!!

Ευχαριστούμε, Evi P
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018

Το ξενοδοχειο πεντακάθαρο και ζεστό και σε θερμοκρασία και σε συμπεριφορά του προσωπικού.Η θέα απο το δωμάτιο της λίμνης το πρωί ήταν μαγευτική .Το πρωινό ήταν πλουσιο και περιελάμβανε και τοπικές παρασκευές και προϊόντα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, marykastanaki
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υποδοχή ζεστή και τα 2 βράδυα παραμονής μας αρκούν για να χαρακτηρίσουμε την διαμονή μας σε ένα ξεχωριστό ξενοδοχείο . Το δωμάτιο παρά πολύ καλό, πολύ καθαρό με θέα στην λίμνη. Το πρωινό αρκετά ικανοποιητικό. Το προσωπικό ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, 604giorgosg
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άνετο δωμάτιο. Αν έχετε ενα με θέα στη κίνημα τότε ειναι ακόμα καλύτερα. Το πρωινό είναι πολύ καλό και το προσωπικό ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Με τα πόδια χρειάζεται 10-15 λεπτά για το κέντρο της πόλης. Γενικά καλή εντύπωση, λείπει όμως ένα γυμναστήριο με τα βασικά τουλάχιστον όργανα από ένα τόσο καλό ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, GiorgosKolio