Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 άτομα μέσα στα Χροατούγεννα. Τιμή για 4 βράδια 252€. Υπάρχει πάρκιγκ μεγάλο άνετο. Το ξενοδοχείο έχει πολλά δωμάτια και 4 ορόφους.Είναι παλιό ξενοδοχείο αλλά γίνεται προσπάθεια να παρέχει πολύ καλές υπηρεσίες. Το δωμάτιο δεν ήταν φρεακοβαμμένο αλλά ήταν Καθαρότατο και κάθε μέρα αλλάζαν πετσέτες ! Μας εντυπωσίασε η θέρμανσή του καθώς με εξωτερική θερμοκρασία 0 βαθμών Πρέπει να είναι ένα δωμάτιο ζεστό! Κουφώματα αλουμινίου και πολύ καλά άνετα στρώματα μας εξασφάλισαν έναν καλό και ήσυχο ύπνο. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει στην επίσκεψίμας στην πόλη. Το δωμάτιό μας είχε μεγάλο πολύ καθαρό μπανιο με όλα τα σαπούνια και με σεσουάρ. Άριστο value for money !

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 533dimitrisp
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019

Τέλειο σημείο στο κέντρο της πόλης με μεγάλο parking.
Ευγενικό προσωπικό .
Ωραίο και πεντακάθαρο δωμάτιο.
Ξενοδόχειο που σίγουρα θα εμπιστευτώ αν ταξιδέψω στην πόλη με την οικογένεια μου.
Και ο χώρος του πρωινού άνετος, ζεστός αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε στις επιλογές του πρωινού να υπάρχουν και να προωθούνται τοπικές γεύσεις και επιλογές (πίτες, ροφήματα, τυριά, γλυκά κλπ) που νομίζω ότι βρίσκονται σε αφθονία στο Νομό Ιωαννίνων αλλά και τους γειτονικούς.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Vagelis E
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Μείναμε 3 βράδια σε ένα δίχωρο δωμάτιο. Το ξενοδοχείο είναι παλιό και θέλει ανακαίνιση. Το προσωπικό μας φάνηκε αδιάφορο. Ήταν πάντως μια σχετικά οικονομική επιλογή αν ήθελες να είσαι κοντά στο κέντρο της πόλης.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, STAMATISAGSTEFANOS
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2019

Μειναμε δυσαρεστημενοι .Το κτηριο θελει ανακαινιση απο την κορφη μεχρι τα νυχια.Πορτες παλιες χαλια ηχομονωση πατωματα τριζουν καθαριοτητα πολυ μετρια θελει βαψιμο οι τοιχοι τα επιπλα παλια θελουν αλλαγη πετσετα μπανιου εννοειτε πλυμενη ειχε ενα κιτρινο λεκε μπορουσαν να την αποσυρουν πρωινο κατω του μετριου εαν εχεις δωματιο εκει που κοιταζει στην εισοδο την εβαψες λογο καυσωνα δεν φυσαει καθολου και αναγκαζεσε να λειτουργεις κλιματιστικο και το πρωι εισαι παγακι.Το parkink o.k κοντα στην πολη ο.κ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, θοδωρης Χ
Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2019

Τα μόνα καλά είναι το parking και η τοποθεσία, καθώς μπορείς να πας παντού με τα πόδια. Το δωμάτιο παλιό και φαινόταν βρώμικο όσον αφορά το χαλί και τα λευκά είδη. Το χειρότερο ο κύριος στη reception, ο οποίος από την απροσεξία του άρχισε να φωνάζει ότι δεν τον πληρώσαμε σωστά και μετά μας είπε ότι του είχαν πέσει κάτω και δεν τα είδε χωρίς καν να ζητήσει μια συγνώμη. Λογικό να γίνονται κάποια λάθη, άνθρωποι είμαστε, αλλά θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτικοί και πιο ευγενικοί..

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, anesstam