Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com93 $
Hotels.com93 $
Travelocity93 $
Vio.com89 $
Orbitz.com93 $
Etrip89 $
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κομψός χώρος σε αρμονία με τη τοποθεσία ! Καθαρό και μοντέρνο το περιβάλλον ! Άνετο κρεβάτι . και τόσο μα τόσο ευγενικό προσωπικό !!! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα ! Επίσης τα πρωινό αποτελείται από πολύ ποιοτικά και νόστιμα εδέσματα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, agglav
Ο/η Ialna Boutique Hotel, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Ialna Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Ialna Boutique Hotel για τη διαμονή σας. Εκτιμούμε τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας. Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια όμορφη εμπειρία μαζί μας. Θα είναι τιμή μας να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον. Με εκτίμηση, Σοφία Σταμούλη. Reservation Department

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2022

πολύ όμορφο ξενοδοχείο με σύγχρονη διακοσμηση και αισθητική. Ιδανική τοποθεσία δίπλα στα πάντα. Cozy δωμάτιο άριστα εξοπλισμένο για τις ανάγκες κάθε φιλοξενούμενου. Όμως το πιο σημαντικό από όλα πάντα είναι το προσωπικό που εδώ κάνει την διαφορά. Πάντα φιλικές οι κοπέλες στην υποδοχή πρόθυμες να λύσουν οποιαδήποτε απορία και να σε κάνουν να νιώσεις σαν στο σπίτι σου.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα επιστρέψουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Konstantina S

Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα διαμάντι μέσα στην παλιά πόλη των Ιωαννίνων!! πεντακάθαρο, φιλόξενο με πολύ ωραίο πρωινό και εξυπηρετικότατο προσωπικό! Πραγματικά μακάρι όλα τα ξενοδοχεία να ήταν έτσι και να μην έκαναν εκπτώσεις στις παροχές τους! καταπληκτικό!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, ChristosSugar
Ο/η Ialna Boutique Hotel, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Ialna Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,
Eυχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η εμπειρία σας μαζί μας ήταν τόσο ευχάριστη για εσάς. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τα τόσο όμορφα σχόλιά σας. Θα είναι τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε τα Ιωάννινα.

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2022

Δεν έχω λόγια για το υπέροχο αυτό μέρος!
Ταξίδευα μόνη και συνάντησα μια πολύ φιλική ομάδα, που με έκανε να αισθανθώ οικία. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο με πολύ μεγάλο μπάνιο και ένα τεράστιο κρεβάτι! Το πρωινό πολύ καλό με πολύ ωραίο καφέ και η αυλή υπέροχη με εξαιρετικό φωτισμό το βράδυ, το κατάλληλο μέρος για ένα τελευταίο ποτό! Πάρα πολύ ευγενικοί ΟΛΟΙ! Ξεκάθαρα ένα μέρος φτιαγμένο με υψηλή αισθητική και αγάπη για τους ταξιδιώτες! Θα το επισκεφτώ και στο μέλλον!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, 376effiem

Αγαπητέ επισκέπτη ,
Πρώτα απ' όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Ialna Boutique Hotel για τη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να ξέρετε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας. Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια, καθώς είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια όμορφη εμπειρία μαζί μας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας και πάλι!!!

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η φιλοξενία όπως θα έπρεπε να ειναι. Η διαμονη μας ηταν άριστη και εκανε το ταξιδι μας στα Ιωάννινα ακόμα καλύτερο. Η τοποθεσία πολυ βολικη μεσα στο καστρο των Ιωαννίνων και διπλα σε ολα τα ωραία σημεία της πολης. Το δωματιο εξαιρετικό απο κάθε άποψη. Το πρωινο παραπάνω απο πλήρες. Το σημαντικότερο ομως ειναι οι άνθρωποι του ξενοδοχείου. Ευγενικοί και διακριτικοι απο τη ρεσεψιόν μεχρι και την κυρια στη κουζινα. Ανυπομονούμε να επιστρεψουμε

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν και το ξενοδοχείο δεν διαθέτει πάρκινγκ, διαθετει κάρτα μόνιμου κατοίκου στους επισκέπτες για να μπορείς να παρκάρεις δωρεαν εντος του καστρου.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, NikPri
Ο/η Ialna Boutique Hotel, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Ialna Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ Κύριε NikPri,