Ellopia Point(Ιωάννινα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Grand Serai Congress & Spa(Ιωάννινα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 30% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 30% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 191 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/07
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Dovitel Boutique Hotel(Ιωάννινα)
  • Δωρεάν στάθμευση
Epirus Palace Congress & Spa Hotel(Ιωάννινα)
Krikonis Hotel(Ιωάννινα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 11% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 11% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 95 $/διανυκτέρευση.

Tsironis Rooms(Ιωάννινα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Aar Hotel & Spa(Ιωάννινα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Filokalia Hotel(Ιωάννινα)
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο άνετο ήρεμο και καθαρό το προσωπικό εξυπηρετικό δεν λύπη τίποτα από το πρωινό. Είναι στο κέντρο της πόλης δίπλα στην λίμνη ότι και να χρειάζεστε είναι όλα δίπλα το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Νοέμβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Ί
Ο/η Dimitris K, Ιδιοκτήτης του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Νοεμβρίου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι μεγάλη χαρά για μας όταν οι επισκέπτες μας αναχωρούν ευχαριστημένοι από το κατάλυμα μας και το προτείνουν και σε άλλους ταξιδιώτες. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σε μια επόμενη επίσκεψη σας στα Ιωάννινα. Σας ευχόμαστε πάντα καλά ταξίδια!

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2014

Τέλεια θέση στην καρδιά της ζωής της πόλης. Καθαρό και προσεγμένο. Πολύ ευγενικό και φιλικό το προσωπικό αλλά και οι ιδιοκτήτες της επιχείρησης. Σε πέντε λεπτά με τα πόδια βρίσκεις ό,τι θελήσεις. Πολύ όμορφοι οι κοινόχρηστοι χώροι.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, EliasTarnanas

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια. Με χαρά θα σας περιμένουμε κοντά μας και στα επόμενα επαγγελματικά σας ταξίδια.

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2014

Στο κέντρο της πόλης. Θα εντυπωσιαστείτε απ' την ομορφιά, η οποία ταιριάζει απόλυτα με τα Ιωάννινα.Τα δωμάτια είναι καθαρά,ζεστά,άνετα & πανέμορφα! Το προσωπικό ευχάριστο και πρόθυμο. ΤΙΡ: Απολαύσετε το πλούσιο πρωινό! Σίγουρα απ' τα καλύτερα που έχω επισκεφτεί!

Συμβουλή: Εμείς μείναμε στο ισόγειο! Δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα! Το ίδιο ήσυχο και ζεστό με τα υπόλοιπα..
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Freedom_Ele

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην πόλη μας!

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2014

Το ξενοδοχείο Politeia Hotel αποτελεί πολύ ικανοποιητική λύση για όσους επισκεπτονται τα όμορφα Γιάννενα.. Πρόκειται για χώρο που συμπνέει με το άρωμα και το χρώμα της πόλης, δίνοντας έτσι στον επισκέπτη την ευκαιρία να αποκτήσει τις ομορφότερες αναμνήσεις. Τα δωμάτια είναι πολύ περιποιημένα, καθαρα και καλαίσθητα (κρυφοί φωτισμοί, όμορφα έπιπλα, ευκολίες για τους φιλοξενούμενους, στήλη για ντουζ-υδρομασαζ!!! ). Οι χώροι (το καφέ-χώρος πρωινού, η υποδοχη και η αυλή) είναι πολύ όμορφοι και αποπνεόυν την αισθητική της φροντίδας των ιδιοκτητών... Γενικά από θέμα αισθητικής, σε όποιον αρέσει το boutique style και επιθυμεί να έρθει σε επαφή με την θηλυκή αλλά και ρομαντική πλευρά του, θα μείνει ευχαριστημένος! Πολύ σημαντικό, το πρωινό, το οποίο κάθε μέρα ήταν φρεσκότατο και σε μεγάλη αφθονία και ποικιλία! Τέλος, οι τιμές ήταν πολύ λογικές και θεωρώ πως αξίζει κανείς να δοκιμάσει αυτη την εμπειρία! Πολλά μπράβο κι ευχαριστώ στο προσωπικό που μας εξυπηρέτησε με τον ευγενέστερο τρόπο!

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Niki S
Ο/η Dimitris K, Owner του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουνίου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ζεστά και εγκάρδια λόγια σας. Είναι σημαντικό για μας να ξέρουμε πως είχατε ένα όμορφο και ευχάριστο ταξίδι στα Ιωάννινα και πως έστω και λίγο συμβάλαμε και εμείς σ' αυτό. Σας χαρούμε να σας ξαναδούμε στην όμορφη πόλη μας. Με φιλικούς χαιρετισμούς.

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2013

Πραγματικά από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί ποτέ.Στο κέντρο της πόλης. Άψογη εξυπηρέτηση!Ζεστό περιβάλλον!Πεντακάθαρο ξενοδοχείο!Υπεροχο πρωινό!Καλαίσθητο!Ιδανικό για μικρά παιδάκια καθώς έχει αυλή!Εξαιρετικοί άνθρωποι, τόσο το προσωπικό όσο και οι ιδιοκτήτες!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2013, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, fanitsa1981
Ο/η Dimitris K, Owner του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Αυγούστου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Μας δίνει μεγάλη ικανοποίηση το γεγονός ότι είχατε μια ευχάριστη εμπειρία κατά την παραμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχόμαστε να είστε πάντα καλά, να έχετε καλά ταξίδια και να χαίρεστε το όμορφο μωράκι σας. Με χαρά θα σας υποδεχτούμε και πάλι στα όμορφα Ιωάννινα!