Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο άνετο ήρεμο και καθαρό το προσωπικό εξυπηρετικό δεν λύπη τίποτα από το πρωινό. Είναι στο κέντρο της πόλης δίπλα στην λίμνη ότι και να χρειάζεστε είναι όλα δίπλα το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2014
2  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Ί
Ο/η Dimitris K, Ιδιοκτήτης του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Νοεμβρίου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι μεγάλη χαρά για μας όταν οι επισκέπτες μας αναχωρούν ευχαριστημένοι από το κατάλυμα μας και το προτείνουν και σε άλλους ταξιδιώτες. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σε μια επόμενη επίσκεψη σας στα Ιωάννινα. Σας ευχόμαστε πάντα καλά ταξίδια!

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2014

Τέλεια θέση στην καρδιά της ζωής της πόλης. Καθαρό και προσεγμένο. Πολύ ευγενικό και φιλικό το προσωπικό αλλά και οι ιδιοκτήτες της επιχείρησης. Σε πέντε λεπτά με τα πόδια βρίσκεις ό,τι θελήσεις. Πολύ όμορφοι οι κοινόχρηστοι χώροι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, EliasTarnanas

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια. Με χαρά θα σας περιμένουμε κοντά μας και στα επόμενα επαγγελματικά σας ταξίδια.

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2014

Στο κέντρο της πόλης. Θα εντυπωσιαστείτε απ' την ομορφιά, η οποία ταιριάζει απόλυτα με τα Ιωάννινα.Τα δωμάτια είναι καθαρά,ζεστά,άνετα & πανέμορφα! Το προσωπικό ευχάριστο και πρόθυμο. ΤΙΡ: Απολαύσετε το πλούσιο πρωινό! Σίγουρα απ' τα καλύτερα που έχω επισκεφτεί!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εμείς μείναμε στο ισόγειο! Δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα! Το ίδιο ήσυχο και ζεστό με τα υπόλοιπα..
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2014
2  Ευχαριστούμε, Freedom_Ele

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην πόλη μας!

Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2014

Το ξενοδοχείο Politeia Hotel αποτελεί πολύ ικανοποιητική λύση για όσους επισκεπτονται τα όμορφα Γιάννενα.. Πρόκειται για χώρο που συμπνέει με το άρωμα και το χρώμα της πόλης, δίνοντας έτσι στον επισκέπτη την ευκαιρία να αποκτήσει τις ομορφότερες αναμνήσεις. Τα δωμάτια είναι πολύ περιποιημένα, καθαρα και καλαίσθητα (κρυφοί φωτισμοί, όμορφα έπιπλα, ευκολίες για τους φιλοξενούμενους, στήλη για ντουζ-υδρομασαζ!!! ). Οι χώροι (το καφέ-χώρος πρωινού, η υποδοχη και η αυλή) είναι πολύ όμορφοι και αποπνεόυν την αισθητική της φροντίδας των ιδιοκτητών... Γενικά από θέμα αισθητικής, σε όποιον αρέσει το boutique style και επιθυμεί να έρθει σε επαφή με την θηλυκή αλλά και ρομαντική πλευρά του, θα μείνει ευχαριστημένος! Πολύ σημαντικό, το πρωινό, το οποίο κάθε μέρα ήταν φρεσκότατο και σε μεγάλη αφθονία και ποικιλία! Τέλος, οι τιμές ήταν πολύ λογικές και θεωρώ πως αξίζει κανείς να δοκιμάσει αυτη την εμπειρία! Πολλά μπράβο κι ευχαριστώ στο προσωπικό που μας εξυπηρέτησε με τον ευγενέστερο τρόπο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
Ευχαριστούμε, Niki S
Ο/η Dimitris K, Owner του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ζεστά και εγκάρδια λόγια σας. Είναι σημαντικό για μας να ξέρουμε πως είχατε ένα όμορφο και ευχάριστο ταξίδι στα Ιωάννινα και πως έστω και λίγο συμβάλαμε και εμείς σ' αυτό. Σας χαρούμε να σας ξαναδούμε στην όμορφη πόλη μας. Με φιλικούς χαιρετισμούς.

Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2013

Πραγματικά από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί ποτέ.Στο κέντρο της πόλης. Άψογη εξυπηρέτηση!Ζεστό περιβάλλον!Πεντακάθαρο ξενοδοχείο!Υπεροχο πρωινό!Καλαίσθητο!Ιδανικό για μικρά παιδάκια καθώς έχει αυλή!Εξαιρετικοί άνθρωποι, τόσο το προσωπικό όσο και οι ιδιοκτήτες!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
1  Ευχαριστούμε, fanitsa1981
Ο/η Dimitris K, Owner του Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2014

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Μας δίνει μεγάλη ικανοποίηση το γεγονός ότι είχατε μια ευχάριστη εμπειρία κατά την παραμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχόμαστε να είστε πάντα καλά, να έχετε καλά ταξίδια και να χαίρεστε το όμορφο μωράκι σας. Με χαρά θα σας υποδεχτούμε και πάλι στα όμορφα Ιωάννινα!