“Προσοχή στις σαλάτες.”

Φύσα Ρούφα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό, καθαρό και με ικανοποιητική ποικιλία μαγειρευτών φαγητών. Στα θετικά ότι απαγορεύεται το κάπνισμα εντός του χώρου. Μοναδική παραφωνία η ποσότητα της μερίδας της σαλάτας. Όποια και αν παραγγείλετε. Απίστευτα μικρή η ποσότητα και καλό θα είναι να το διορθώσουν άμεσα. Μπορεί να την έχουν σε φτηνή τιμή, αλλά στην ουσία πρόκειται για ατομική μερίδα ή έστω δυο ατόμων (με το ζόρι). Σκέτη κοροϊδία που αμαυρώνει το κατά τα άλλα αξιόλογο κατάστημα.

1  Ευχαριστούμε, kostis J

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο εστιατόριο σε ταξίδι μου στα Γιάννενα. Έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις.Πολύ μεγάλή ποικιλία πιάτων σε σημείο που δεν ξέρεις τι να διαλέξεις. Όλα όσα επέλεξα και εγώ και η παρέα μου ήταν πολύ νόστιμα , οι τιμές λογικές και η εξυπηρέτηση άψογη.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, sidelinexk
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επαγγελματίες μουσικοί συνοδεύουν άψογα το κρασάκι ... μας έκανε φοβερή εντύπωση το συνοδευτικό πιάτο για ένα μπουκάλι κρασί και δυο μπύρες!!! Μαγαζί διαφήμιση για τα Γιάννενα !!!

Ευχαριστούμε, efidimitr
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολλές επιλογές μαγειρευτών φαγητών, νόστιμα, μεγάλες μερίδες και καλες τιμες! Ηταν απο τα μαγαζια που είχαν πολύ κοσμο! Ευγενικό προσωπικό, οπως παντου δηλαδη στα Ιωαννινα, δεν συναντήσαμε κανενα "κακοτροπο"

Ευχαριστούμε, Lia12189400
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ούτε η μάνα μου τόσο ωραίο φαΐ. Για επαγγελματικό σκοπό βρέθηκα Ιωάννινα και μου το πρότειναν. Είναι για μαγειρευτά ότι πρέπει και πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, Μιχάλης Γ

Φύσα Ρούφα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φύσα Ρούφα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!