“Εκπληξη!!”

Φύσα Ρούφα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Σκεπτόμενος την προηγούμενή μου επίσκεψη όπου ήταν απογοητευτική, αποφάσισα με τα παιδιά μου να πάμε στο νέο χώρο όπου μεταφέρθηκε το εστιατόριο.
Ήταν μια έκπληξη και χαίρομαι που ξαναπήγα. Αυτή τη φορά τα φαγητά που επιλέξαμε ήταν εξαιρετικά. Φρεσκομαγειρεμένα, νόστιμα και οι ποσότητες μεγάλες.
Η τιμές του σε αρκετά καλό επίπεδο.
Ο νέος χώρος όμορφος και το σέρβις γρήγορο και χαμογελαστό!
Αξίζει να το επισκευτείς.
Το μονο "μείον" το ότι επρεπε να φύγουμε, ενώ σαν χώρος σου λέει μείνε!
Μπράβο!

Ευχαριστούμε, Sotiris N

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγαλη ποικιλια, καλες τιμες, νοστιμα φαγητα ΑΛΛΑ τις περισσοτερες φορες μετα ενιωθα λιγο βαρια τα φαγητα, ακομα και τα πιο ελαφρια! Δεν ξερω τι φταιει ή τι εχει αλλαξει, παντως του εδωσα πολλες ευκαιριες (συνολικα 4-5 φορες) αλλα δε διορθωθηκε κατι και αλλαξα μαγειρειο καθως εμεινα στην πολη για 4 εβδομαδες και επρεπε να προσεχω!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, konrou-traveler
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημεράκι στα Ιωάννινα έχοντας κάνει βόλτα στα στενά και στους μεγσλυτερους εμπορικούς δρόμους μας πιάνει ψιλόβροχο. Κάτι το κρύο, κάτι η βροχή κάτι η βολτα μας άνοιξε η όρεξη.
Είχα ακούσει από την ξαδέρφη μου που σπούδαζε στα Ιωάννινα για το συγκεκριμένο μαγαζι, διασταυρώνοντας τις πληροφορίες της με τα online σχόλια πήγαμε.
Η ποικιλία τεράστια. Οι γεύσεις κάτι από μαμά και ελαφριές. Έχει χώρο και στο ισόγειο που κάτσαμε και μας αρεσε περισσότερο και στον πρωτο ιδίως για πιο μεγάλες παρέες.
Η εξυπηρέτηση τόσο για την επεξήγηση των φαγητών όσο και στο σερβίρισμα άμεση και σποτελεσματική, ευγενέστατε τα παιδια όλα.
Μπορείτε να διαλέξετε από τη βιτρίνα ότι τραβάει η όρεξή σας. Έχει ψαρικά, κρεατικα, λαδερά στο ταψι. Έχει σούπες και πατσά και μαγειρίτσα και είμαστε μετά τα Χριστούγεννα, όχι Πάσχα... ;-). Μην ξεχάσετε να ρωτήσετε για τα ορεκτικα (φέτα ψητή όνειρο) και για τις πίτες και τις σαλάτες. Φρεσκότατο ψωμί και φρουτάκι κερασμα για να κατέβει το φαγητο. Πήραμε και πακέτο για το βράδυ!!!

Ευχαριστούμε, 367christinarr
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα πολύ καλό εστιατοριο για μαγειρευτά φαγητό Υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία Οι τιμές πολύ προσιτές ακόμα και για φοιτητές Η εξυπηρέτηση άψογη. Αν έκανε και delivery θα ήταν τέλεια. Βλέπεις όλα τα φαγητά κι επιλέγεις πριν καθησεις. Προσφέρουν και γλυκό στο τέλος

Ευχαριστούμε, Triantafillia P
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017

Το επισκέπτομαι κάθε φορά που πάω Ιωάννινα. Είναι σε κεντρικό σημείο και είναι αρκετά γνωστό στον κόσμο. Έχει ωραία και μεγάλη ποικιλία σε μαγειρευτά φαγητά, καλές τιμές και πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΤΑ Ξ

Φύσα Ρούφα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φύσα Ρούφα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!