“Εξαιρετικός καφές”
Κριτική για: Espresso World Ioannina

Espresso World Ioannina

Η καλύτερη επιλογή καφέ στη πόλη,μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα από 6 διαφορετικές ποικιλίες καφέ όπου η μία είναι καλύτερη από την άλλη
Ευγενέστατα τα παιδιά που εργάζονται, με το χαμόγελο και τσακαλάκια
Θυμηθείτε να συνοδεψετε τον καφέ σαν με ένα λαχταριστό donut!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 326giannisp

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παράγγειλα να μου φέρουν δύο καφέδες οι οποίοι ποιοτικά χαλιαααααα πήρα την ποικιλία arte si, ακόμα και το αφρογαλα αφρός για μπάνιο.

2  Ευχαριστούμε, lenalena_ko
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Φοβερό μαγαζί για take away! Πολύ ωραίος χώρος και άψογη εξυπηρέτηση. Με την επιλογή καφέ απο διάφορες ποικιλίες.

Ευχαριστούμε, M7462IMchristinag
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Φοβερό μαγαζι! Μου αρεσει πολυ οτι εχω την επιλογή ανάμεσα σε 6 διαφορετικές ποικιλίες καφε! Πολυ ευγενικό προσωπικό και γρήγορη εξυπηρέτηση. Η καλυτερη επιλογή για take away!!!

Ευχαριστούμε, _N6681ZY
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019

Εξαιρετική καφετέρια με απολαυστικό καφέ σε διάφορες ποικιλιες και γεύσεις . Εντύπωση επίσης μου έκανε η άψογη και ευγενική εξυπηρέτηση .

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Giocoffeelover

Espresso World Ioannina: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέραμα, Ιωάννινα

Espresso World Ioannina: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!