Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι πρόσφατα ανακαινισμένο , με όμορφους χώρους και διακόσμηση , πολύ κοντά στο κέντρο και ειδικά στην λίμνη και με πολύ πρόθυμους , εξυπηρετικούς , φιλικούς και επαγγελματίες ανθρώπους όπως ο Γρηγόρης , η Κωνσταντίνα και ο ιδιοκτήτης του οποίου το όνομα μου διαφεύγει. Παρότι μόλις Οκτώβριος , είχε κρύο αλλά το ξενοδοχείο είχε και καλοριφέρ ανάμενα και ζεστό νερό , στα συν το πάρκινγκ απέξω από το ξενοδοχείο. Προτιμήστε τα πάνω δωμάτια (401-2-3) για υπέροχη θέα της λίμνης και της πόλης !!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Αποστόλης Π
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Nantin Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Nantin Hotel για τη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα θερμά σχόλιά σας.

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Με χαρά βλέπουμε πως έχετε μείνει πλήρως ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από τη θερμή φιλοξενία που σας προσφέρθηκε.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό μικρό και cozy ξενοδοχείο μέσα στην πόλη των Ιωαννίνων. Το δωμάτιο μας ήταν πολύ μεγάλο με 2 ξεχωριστούς χώρους και με εκπληκτικό κρεβάτι!!!
Τα παιδιά στη ρεσεψιόν πάρα πολύ εξυπηρετικά και ευγενικά. Το πρωινό ήταν πλούσιο και γενικά όλα ήταν καθαρά. Όλα αυτά σε πολυ καλή τιμή σε σχέση με άλλα ξενοδοχεία που κοιτούσαμε να κλείσουμε. Το συνιστώ σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, gregorys459
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Nantin Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ φιλικοί άνθρωποι, τυπικοί ως προς τα μέτρα για την πανδημία Covid-19. Τα δωμάτια άνετα και καλαίσθητα. Εξαιρετικά καλή ποιότητα στρώματος! Ωραία θέα στη λίμνη από το μπαλκόνι, τις περισσότερες ώρες της μέρας χωρίς να χτυπά ο ήλιος.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Καλύτεροι οι χαμηλότεροι όροφοι
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, KSKtad
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Nantin Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Με χαρά βλέπουμε πως έχετε μείνει πλήρως ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από τη θερμή φιλοξενία που σας προσφέρθηκε.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό ξενοδοχείο, άνετα στούντιο με πολύ όμορφη και μοντέρνα διακόσμηση κοντά στο κέντρο της πόλης.σε λίγα λεπτά με τα πόδια βρίσκεται η λίμνη των Ιωαννίνων και τα καταστήματα.πολυ καθαρό και με πολύ άνετα κρεβάτια!!!οι κοπέλες στη reception πολύ ευγενικές,χαμογελαστές και πρόθυμες να βοηθήσουν!είναι μια πολύ καλή επιλογή!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, anwnumo
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Nantin Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο και εξαιρετικό προσωπικό! Προσεγμένο το πρωινό του και οι κυρίες στην υποδοχή πρόθυμες να μας εξυπηρετήσουν σε ότι ζητήθηκε! Κοντά στο κέντρο της πόλης βολεύει κάθε ταξιδιώτη!Θα το επιλέξω ξανά σίγουρα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Y8087VU_
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Nantin Hotel Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Nantin Hotel για τη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας.

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή και απολαύσατε τα πάντα.