“Καλα πιατα, αλλα....”
Κριτική για: Σείριος

Σείριος
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλά τα πιάτα, καλό το μαγαζί, καλός ο κόσμος, ευγενικό το προσωπικό αλλά η παραγγελία μας άργησε παρά πολύ. Και το χειρότερο ήταν η πολύ κακη υγιεινή στην τουαλέτα. Είναι κριμα για ένα εστιατόριο που μας το συνεστησαν ως το καλύτερο στην περιοχή να έχει τόσο καλή υγιεινή στην τουαλέτα του. Ελπίζω να ήταν τυχαίο.

Ευχαριστούμε, Γιάννης Μ

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος ξεχωρίζει για τον υπέροχο κήπο αλλά και την εσωτερική του διακόσμηση. Το φαγητό είναι καλομαγειρεμενο και σε ικανοποιητική ποσότητα. Το σέρβις γρήγορο και το προσωπικό ευγενικό.

2  Ευχαριστούμε, Rspyridoula
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας αρεσε παρα πολυ το φαγητο!ωραιο περιβάλλον κ ευγενικό προσωπικό!ενα ωραιο μέρος να απολαύσεις χαλαρό δείπνο!

6  Ευχαριστούμε, Popi P
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας πρότειναν να παμε για φαγητο εκει απο το ξενοδοχείο που μέναμε! Τα ορεκτικά που δοκιμασαμε ηταν οκ! Τα κυρίως ομως..Πηραμε μια μπριζόλα γεμιστή,ενα ψαρονέφρι και ενα χοιρινό "τυλιχταρι"!! Ολα ήθελαν προσπαθεια για να κοπούν! Έτυχε;; Καναμε λαθος επιλογές;;Μπορει!! Το προσωπικό ηταν ευγενικό και ο χώρος προσεγμένος με ωραια μουσική! Οι τιμες πολύ λογικές! Στο τελος μας πρόσφεραν και λικέρ τριαντάφυλλο!

4  Ευχαριστούμε, Lia12189400
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Έχω επισκεφτεί 3-4 φορές το συγκεκριμένο εστιατόριο, αλλά ουδέποτε με είχε ενθουσιάσει στο παρελθόν. Μετά από πρόταση φίλου, το επισκέφτηκα ξανά. Παραγγείλαμε μια σαλάτα, η οποία ήταν πνιγμένη στο κατά τα άλλα νόστιμο ντρέσινγκ και τα μπουρεκάκια γεμιστά με λουκάνικο τα οποία ήταν αδιάφορα. Ως κυρίως παραγγείλαμε για άλλη μια φορά το χοιρινό ολέ ολέ (νομίζω πως λεγόταν) το οποίο όπως θυμόμουν και από τις προηγούμενες φορές ήταν πεντανόστιμο - ίσως το μόνο πιάτο που μου έχει μείνει από όσες φορές έχω φάει εκεί, και μια μπριζόλα με σάλτσα η οποία ήταν ναι μεν νόστιμη, αλλά πάλι η ποσότητα ήταν υπερβολική.
Ο χώρος είναι πανέμορφος. Μας πήρε πάνω από 20 λεπτά να παραγγείλουμε. Οι τιμές του για την ποιότητα που προσφέρει ήταν λίγο τσιμπημένες.

Ευχαριστούμε, Canes V

Σείριος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Σείριος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!