Tripadvisor
Ιωάννινα

“Πολύ καλο”
Κριτική για: Γιάννος

Γιάννος
Περιγραφή: H Ψαροταβέρνα και το Ιχθυοπωλείο Γιάννος, βρίσκεται στην οδό Λεωφόρος Δωδώνης 31 στα Ιωάννινα και επιλέγει για εσάς ολόφρεσκα ψάρια εξασφαλίζοντας ένα υγιεινό και πλούσιο γεύμα με τη φρεσκάδα της θάλασσας στο πιάτο σας! Στην online πλατφόρμα μας, μπορείτε να παραγγείλετε φρέσκα ψάρια υψηλής ποιότητας, για όλα τα γούστα. Καθημερινά ο πάγκος της online πλατφόρμας μας θα ανανεώνεται ανάλογα με τη διαθεσιμότητα των φρέσκων προϊόντων μας και τη διαθεσιμότητα στο κατάστημά μας. Στο εστιατόριό μας θα βρείτε μεγάλη ποικιλία από πιάτα επιμελημένα από έμπειρους Chef, έτοιμους να ικανοποιήσουν την κάθε γαστρονομική σας ανάγκη! Τα ψάρια αποτελούν μια ομάδα εξαιρετικά θρεπτικών τροφίμων που καταλαμβάνει σημαντική θέση σε ένα ισορροπημένο διατροφικό πρότυπο. Ο σκοπός μας είναι η άρτια εξυπηρέτηση του πελάτη, η άριστη ποιότητα, ενώ παράλληλα θέλουμε να αποδείξουμε, ότι το θαλασσινό τραπέζι χωράει στη διατροφή σας.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί ,το ιχθυοπωλειο αρκετές επιλογές πεντακάθαρο, επιλέξαμε Καλαμαριά και μπαρμπούνια τα οποία φάγαμε ακριβώς δίπλα στο εστιατόριο
Ότι επιλεξαμε μας στο σερβιναν σε ωραίο περιβάλλον πολύ καλά ψημένα
Τέλος το γλυκό ήταν υπέροχο
Λίγο τσιμπιμενες τιμές αλλά αξίζει

Ευχαριστούμε, S4745IAandress

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ποτε δεν πιστευα οτι θα φαω τόσο καλο ψαρι στα Γιάννενα..υπέροχα τα πιατα...δοκιμασαμε καρπατσιο απο λαβρακι μυδια λιγκουινι με σουπια και μελανι και σολωμο...φοβερα πιατα..το συστήνω ανεπιφύλακτα..!!!

Ευχαριστούμε, 180pantelisk

ενας πολυ ομορφος χωρος,με πολυ καλο σερβις και παρα πολυ καλο φαγητο.ο σεγ εξαιρετικος και με πολυ φαντασια στα πιατα του..οο γευσεις εξαιρετικες..ενα μεγαλο μπραβο...αξιζει να πατε να δοκιμασετε το μενου..οι τιμες για την ποιοτητα πολυ καλες

Ευχαριστούμε, Ageliki P
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας όμορφος διαμορφωμένος χώρος σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις ο ίδιος το ψάρι σου αν το επιθυμείς η εξυπηρέτηση άψογη η ποιότητα ανταποκρίνεται στις τιμές και σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!!

Ευχαριστούμε, Anestismpo
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020

Προσεγμένη κουζίνα με ποιοτητα γεύσης και υλικών. Οι τιμες δεν είναι απλά ανταποκρισιμες αλλά υπέρ του δέοντος καλές για ένα εστιατόριο 5 αστέρων κατα τη δική μου εμπειρία. Το σέρβις του μαγαζιού φιλικό με γνώση στην κουζίνα αλλά και την επιλογή ποτων.
Μπράβο στους ιδιοκτήτες!!!

Ευχαριστούμε, 5starsfoodseeker

Γιάννος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέραμα, Ιωάννινα

Λιγκιάδες, Ιωάννινα
Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Γιάννος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!