“Εξαιρετικό”

Το μαγαζάκι που λέγαμε
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Όλα τέλεια,μας κέρασαν μέχρι και ορεκτικό από το χειμερινό τους κατάλογο,όταν βρεθούμε πάλι στα Ιωάννινα θα είναι η πρώτη μας επιλογή

Ευχαριστούμε, giannisskal
Ο/η Klimi_Maria, Ιδιοκτήτης του Το μαγαζάκι που λέγαμε, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Ευχαριστούμε από καρδιάς! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε !

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μικρό αυτό εστιατόριο με τη σύζυγο μου χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες,μιας και στα Γιάννενα πέρα απο μεζεδοπωλεία και ψητοπωλεία δεν βρίσκεις ευκολα κάτι άλλο.
Όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμα και καλομαγειρεμένα,είχαν ωραίο στήσιμο και εξαιρετικές πρώτες ύλες.
Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.
Μπράβο στην ιδιοκτήτρια και την ομάδα της.

Ευχαριστούμε, fotiss638

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από εμένα και την ομάδα μου!!

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κεντρικό σημείο, εύκολο πάρκινγκ (στο δημοτικό ελεύθερο παρκινγκ 1λεπτο με τα πόδια), καλομελετημένα πιάτα.
Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί επαγγελματίες.Μας εξηγησαν την φιλοσοφία για κάθε πιάτο,μας πρότειναν ,κ ακολούθως ενδιαφέρθηκαν για το πόσο ικανοποιημένοι μείναμε.Άριστοι!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 934panagiotisp
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά μια εξαιρετική επιλογή!!!
Προσεγμένος χώρος με ωραία αισθητική, καταπληκτικές γεύσεις και εξαιρετικό service.

Ευχαριστούμε, R_Rigas
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετική πρώτη ύλη και άψογο μαγείρεμα. Βρεθήκαμε στα Ιωάννινα για δυο μέρες και το επισκεφθήκαμε οικογενειακώς. Πήραμε Λουκουμάδες φέτας με γλυκό του κουταλιού ελιά, Μανιτάρια σχάρας με γκρεμολάτα μαϊντανού, Χειροποίητο χωριάτικο λουκάνικο και Ραβιόλια με απάκι Κρήτης. Ολα ήταν ιδιαίτερα σε γεύση με αποτέλεσμα να μη μπορείς να ξεχωρίσεις πιο είναι καλύτερο από το άλλο.

1  Ευχαριστούμε, SteliosMetamorfosi

Το μαγαζάκι που λέγαμε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Το μαγαζάκι που λέγαμε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.