Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφη θέα
Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό και ευγενικό
Το κρεβάτι πολύ αναπαυτικό
Το πρωινό μου μου το σερβίρισαν στο δωμάτιο μου
Σας ευχαριστώ για όλα σας διαβεβαιώνω ότι θα σας ξανά επισκεφτώ και θα σας προτείνω ανεπιφύλακτα να το επισκεφτείτε και εσείς

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, refd2016
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απίστευτη τοποθεσία με θέα την πόλη των Ιωαννίνων. Το προσωπικό στην υποδοχή φιλικό και εξυπηρετικό.Το δωμάτιο μας καθαρό και άνετο. Τέλος το φαγητό του εστιατορίου ήταν εξαίσιο. Στην επόμενη επίσκεψη μας στα Ιωάννινα θα το ξαναπροτιμησουμε.

Ευχαριστούμε, spyrosk495
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Είναι ένα προσεγμένο ξενοδοχείο, με πανέμορφη θέα. Η απόσταση από το κέντρο των Ιωαννίνων είναι 10 λεπτά με το αυτοκίνητο. Το πρωινό ήταν αρκετά καλό και το δωμάτιο άνετο και το καθάριζαν καθημερινά. Ομως όσον αφορά τα μέτρα για τον covid ενώ στο check in πραγματοποιήθηκαν όλα τα αναγκαία μέτρα, στον χώρο της πισίνας δεν τηρούνταν καν τα απαραίτητα μέτρα υγιεινής, με αποτέλεσμα να καθαρίζουμε εμεις τις ξαπλώστρες μας. Το ιδιο συνεβαινε και στο εστιατοριο. Επίσης κάτι το οποίο δεν έχουμε συναντήσει ξανά είναι η απουσία συγκεκριμένης υπαλλήλου της reception από το πόστο της με το τραγικό να την ψάχνουμε για το check out και όταν τη χρειαζόμασταν να τη βρίσκουμε πάντα στο εστιατόριο να περνάει "ευχάριστα" την ώρα της με συγκεκριμένο πελάτη του ξενοδοχείου. Οι άλλες δύο κοπέλες ήταν εξυπηρετικότατες και ευγενέστατες.

Ευχαριστούμε, dimitrag885
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν καταπληκτικά !!! Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα !!! Πολύ φιλόξενο περιβάλλον εξαιρετικό προσωπικό πρόθυμο να βοηθήσει και το πρωινό ήταν πλούσιο και απολαυστικό !!! Προσφέρει την καλύτερη θέα στην πόλη των Ιωαννίνων !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ilianadiam
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από την διαμονή μας στο ξενοδοχείο, μείναμε 2 ημερες και αν ξανά επισκεφτούμε τα Ιωάννινα θα ειχαμε την ίδια επιλογή. Η θέρμανση(καλοριφέρ) ήταν παρα πολύ καλή παρα την υγρασία λογω της λίμνης. Τα δωματια ήταν υπέροχα διακοσμημένα οπως το μπανιο. Η ιδέα των blinds, τα πολύ καλα μαξιλάρια και το υπόστρωμα βοήθησαν αρκετά να έχουμε έναν υπέροχο ύπνο! Η θεα από το μπαλκονι στην πισινα και στην λίμνη μαγευτική σε συνδυασμό με τον μπλε φωτισμό το βραδυ. Η αποσταση του ξενοδοχείου ήταν πολύ μικρή από την πόλη αλλά δεν μας προβλημάτισε καθόλου διότι ηταν μια καλή αφορμή να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε από το hustle&bustle της πόλης. Η τοποθεσια του ξενοδοχείου την πολύ ευκολη μιας και ήταν καθοδον για Ιωάννινα. Το πρωινό ήταν στο κάτω όροφο , προτιμήσαμε να το πάρουμε στο μπαλκονι του εστιατορίου για να απολαύσουμε και την θεα της λίμνης. Ένα τελευταίο θετικό είναι και το ασανσέρ καθιστώντας την μετακίνηση των αποσκευών μας πιο ευκολη.

Το μόνο που μας δυσαρέστησε ήταν η απαίσια μυρωδιά «βόθρου» που ερχόταν από το μπανιο, κλείνοντας μονιμα φυσικά την πόρτα του μπάνιου.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, dimitrella