Tripadvisor

“Αξίζει να πάτε!”
Κριτική για: Μέθεξις Ιδεών

Μέθεξις Ιδεών
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ανέλπιστα καλό! Μεγάλη και ιδιαίτερη ποικιλία φαγητών, καλές ποσότητες. Επίσης σημαντικό ότι είναι όλα καλομαγειρεμένα. Καθαρό περιβάλλον με μηδενική ανοχή στους καπνιστές. Η μόνη παρατήρησή μου έχει να κάνει με την ανόητη εμμονή σχεδόν όλων των αντίστοιχων μαγαζιών να προσφέρουν νερό σε φιάλη του 1lt αντί του 1,5lt που δείχνει ότι προσπαθούν να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι. Αξίζει να πάτε και θα εντυπωσιαστείτε από τα ωραία φαγητά.

Ευχαριστούμε, kostisj2017

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020

Επισκέφθηκαμε ξανά τα όμορφα Γιάννενα και η παρέα μας Γιαννιωτες μας είπαν ότι θα μας πάνε σε ένα μαγαζάκι που άνοιξε πρόσφατα να φάμε.. Εξαιρετικό φαγητό σε πολύ μεγάλες μερίδες και προσιτές τιμές.. Κοτοσουβλι πρόβειο να δοκιμάσετε απίστευτη γεύση.. Οικογενειακή επιχείρηση απ'οτι μάθαμε και η μαμά μικρασιατισσα και με πολιτικές γεύσεις.. Η κοπέλα στις σέρβις πολύ ευχαρίστηση και διαθέσιμη σε ότι και αν θέλαμε.. Σίγουρα μόλις επισκεφθούμε ξανά την πόλη θα πάμε πάλι..

Ευχαριστούμε, 476ninafm
Ο/η Metheksis I, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μέθεξις Ιδεών, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για το πολύ καλά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι από τις τιμές μας, το σέρβις μας και από τις γεύσεις μας, οι οποίες έχουν άρωμα ανατολής, Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας σε επόμενη επίσκεψη σας στην πόλη μας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενειακή ταβέρνα, συμπαθητικό το φαΐ(σουβλάκι χοιρινό καλό αλλά παραψημένο και λίγο σκληρό).Σαλάτα πολύ ωραία!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kio o

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε και για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι από το τσιπουράδικο μεζεδοπωλείο μας, ενώ απολογούμαστε σε περίπτωση που βρήκατε το χοιρινό μας σουβλάκι λίγο σκληρό για τα γευστικά σας κριτήρια. Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Απίστευτο φαγητό σε ένα πολύ όμορφο χώρο !
Άψογη εξυπηρέτηση πολύ ευγενική η κοπέλα στο σέρβις ! Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, marian171188

Σας ευχαριστούμε για τα πολύ σας σχόλια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε ευχαριστημένοι από το χώρο μας, την εξυπηρέτηση μας και το φαγητό μας. Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2019

Ακουσαμε για το μαγαζι και το επισκεφθηκαμε..Οικογενειακη επιχειρηση,μαμα και κορη εξαιτετικες και οι δυο..Το φαγητο πολυ καλο και σε καλες τιμες,εχει και μικρασιατικη κουζινα αξιζει να την δοκιμασετε ειδικα το λαχματζουν φοβερο και χορταστικο και οι μεριδες γενικα αρκετα μεγαλες..Η εξυπηρετηση εξαιρετικη και παντα χαμογελαστοι ολο το βραδυ..Σιγουρα ενα απο τα αγαπημενα μας μαγαζια..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Fk12m
Ο/η Metheksis I, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μέθεξις Ιδεών, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είμαστε ένα από τα αγαπημένα στέκια. Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Μέθεξις Ιδεών: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέραμα, Ιωάννινα

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Μέθεξις Ιδεών: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!