“Χάος,λάθος παραγγελίες,1 ώρα αναμονή”
Κριτική για: Ωκεάνιος Πλούτος

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Ωκεάνιος Πλούτος
Περιγραφή: Ο "Ωκεάνιος Πλούτος" άνοιξε στις 26/9/2017 φιλοδοξώντας να φέρει τον πλούτο της θάλασσας πιο κοντά στα Ιωάννινα. Καθημερινά, με ιδιόκτητα οχήματα, φέρνουμε ότι πιο φρέσκο και ποιοτικό υπάρχει στο Ιόνιο και τις άλλες ελληνικές θάλασσες, σε ασυναγώνιστες τιμές. Προχωρώντας ένα βήμα παραπέρα, η πλήρως οργανωμένη κουζίνα μας, μπορεί να ετοιμάσει τα ψάρια που επιθυμείτε στην ώρα που επιθυμείτε!
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2021

Επισκεφτήκαμε με τον 3 ετών γιό μου (..δεν είχα που να τον αφήσω...) το κατάστημα για παραλαβή παραγγελίας την Καθαρά Δευτέρα(είχαμε δώσει την παραγγελία 2 μέρες πρίν).Στις 14.00 μας είπαν.
Είχε σίγουρα 70 άτομα ουρά μέσα και έξω από το κατάστημα...Περιμέναμε 50 λεπτά και αν δεν επέμενα επειδή είχα το μωρό και έκλαιγε, δεν θα φεύγαμε ποτέ και η παραγγελία ήταν και κρύα και λάθος όταν έφτασα σπίτι και άνοιξα τα πακέτα (άλλα παραγγείλαμε άλλα μας έβαλαν).Επιπλέον λόγω πανδημίας έπρεπε να έχουν λάβει μέτρα για τον συνωστισμό.Το θεωρώ απαράδεκτο από επαγγελματίες.Αν δεν άντεχαν τόσες παραγγελίες,να μην τις δεχόταν από ένα σημείο και μετά ώστε να μην ταλαιπωρείται ο κόσμος μέσα στην βροχή.Μπορεί να κέρδισαν έτσι κάποια επιπλέον χρήματα σήμερα,όμως σίγουρα πολύς κόσμος δυσαρεστήθηκε οπότε έχασαν υποψήφιους μόνιμους πελάτες.Εγώ 1η φορά πήγα και δεν πρόκειται να ξαναπάω μετά από αυτό το αλαλούμ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, VasilikiT3
Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ψαρι.Καλες τιμες και καλη εξυπηρετηση σε κεντρικο δρομο των ιοαννινων.Κατι που ελειπε απο την πολη

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, xrhstoso2017

Ωκεάνιος Πλούτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Ωκεάνιος Πλούτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!