“Ικανοποιητικό φαγητό!”
Κριτική για: Μπουκιά Μπουκιά

Μπουκιά Μπουκιά
Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: Στο κέντρο της πόλης, σε ένα δυόροφο αρχοντικό µε υπέροχη αυλή, το Mπουκιά Μπουκιά φέτος διανύει την 10η συνεχόµενη χρονιά επιτυχηµένης παρουσίας στον γαστρονοµικό χάρτη της πόλης.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμαστε το μαγαζί κάθε φορά που βρισκόμαστε στα ιωαννινα! Το προσωπικό ειναι πάντα πολυ ευγενικό! Αρκετά ικανοποιητικό φαγητό με μεγάλη ποικιλία στον κατάλογο!

Ευχαριστούμε, Jamie C
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είμαστε πρώτοι στην προτίμησή σας κάθε φορά που επισκέπτεστε την πόλη και που έχετε μείνει ικανοποιημένοι από το προσωπικό, από το φαγητό και την ποικιλία του καταλόγου μας. Ελπίζουμε να επισκεφτείτε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πιστεύω ότι οι μερίδες έχουν μειωθεί και ότι η ποιότητα του φαγητού έχει αρχίσει να χαλάει....
Το περιβάλλον του μαγαζιού παραμένει ένα από τα καλύτερα της πόλης.

1  Ευχαριστούμε, Vassilis M
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε μαζί μας την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Κρίνοντας από τις κριτικές των επισκεπτών μας και τα σχόλια που δεχόμαστε, το Μπουκιά Μπουκιά εξακολουθεί να σερβίρει μεγάλες και ποιοτικές μερίδες φαγητού. Παρόλα αυτά, επειδή μας ενδιαφέρει η γνώμη σας θα θέλαμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο προσωπικό μας mail: mpoukiampoukia.ioa@gmail.com και να μας γράψετε μερικές επιπλέον λεπτομέρειες. Εκτιμάμε τα θετικά σας σχόλια για το χώρο μας και ελπίζουμε σύντομα να μας επισκεφτείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο τον κόσμο, η εξυπηρέτηση ταχυτατη και ευγενικά. Πολυ νόστιμες και χορτταστικες σαλατες και εξαιρετική η τηγανια και το ψαρονέφρι. Θα ξαναπαμε

Ευχαριστούμε, KatiaK234
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε που καταγράψατε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από το προσωπικό μας, τις σαλάτες, την τηγανιά και το ψαρονέφρι. Σας περιμένουμε να δοκιμάσετε και τις υπόλοιπες γεύσεις μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο εστιατόριο κατα την γνώμη μου στα Ιωαννινα..πολυ όμορφο μαγαζι,ευγενέστατο προσωπικό,ικανοποιητικές μερίδες!!Κλεφτικο και κοτόπουλο του δάσους τα καλυτερα μου...επισκεφτείτε το και δεν θα χάσετε!!!

Ευχαριστούμε, TeoManchester

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια. Είναι τιμή μας να μας θεωρείτε το καλύτερο εστιατόριο στα Ιωάννινα και χαιρόμαστε που έχουμε ανταποκριθεί στις απαιτήσεις σχετικά με το χώρο, το προσωπικό και το φαγητό. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

εξαιρετικό φαγητό..άψογη εξυπηρέτηση..ζεστό περιβάλλον και πεντακάθαρο..πρω΄τοτυπο μενού..ενας λόγος παραπάνω να ξαναπάτε στα ιωάννινα..

1  Ευχαριστούμε, Billy D
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από το περιβάλλον, την καθαριότητα του χώρου, την εξυπηρέτηση και από την ποιότητα του φαγητού μας. Σχετικά με σχόλιά σας για το menu, είναι πάντα ευχάριστο να μαθαίνουμε ότι οι επισκέπτες μας αναγνωρίζουν την προσπάθειά μας να δημιουργήσουμε κάτι πρωτότυπο για εκείνους, που ταυτόχρονα να πλησιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο και τις γευστικές προτιμήσεις τους. Ελπίζουμε σύντομα να σας έχουμε κοντά μας!

Μπουκιά Μπουκιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Μπουκιά Μπουκιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!