“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Μπουκιά Μπουκιά

Μπουκιά Μπουκιά
Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: Στο κέντρο της πόλης, σε ένα δυόροφο αρχοντικό µε υπέροχη αυλή, το Mπουκιά Μπουκιά φέτος διανύει την 10η συνεχόµενη χρονιά επιτυχηµένης παρουσίας στον γαστρονοµικό χάρτη της πόλης.
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο τον κόσμο, η εξυπηρέτηση ταχυτατη και ευγενικά. Πολυ νόστιμες και χορτταστικες σαλατες και εξαιρετική η τηγανια και το ψαρονέφρι. Θα ξαναπαμε

Ευχαριστούμε, KatiaK234
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε που καταγράψατε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από το προσωπικό μας, τις σαλάτες, την τηγανιά και το ψαρονέφρι. Σας περιμένουμε να δοκιμάσετε και τις υπόλοιπες γεύσεις μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο εστιατόριο κατα την γνώμη μου στα Ιωαννινα..πολυ όμορφο μαγαζι,ευγενέστατο προσωπικό,ικανοποιητικές μερίδες!!Κλεφτικο και κοτόπουλο του δάσους τα καλυτερα μου...επισκεφτείτε το και δεν θα χάσετε!!!

Ευχαριστούμε, TeoManchester

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια. Είναι τιμή μας να μας θεωρείτε το καλύτερο εστιατόριο στα Ιωάννινα και χαιρόμαστε που έχουμε ανταποκριθεί στις απαιτήσεις σχετικά με το χώρο, το προσωπικό και το φαγητό. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

εξαιρετικό φαγητό..άψογη εξυπηρέτηση..ζεστό περιβάλλον και πεντακάθαρο..πρω΄τοτυπο μενού..ενας λόγος παραπάνω να ξαναπάτε στα ιωάννινα..

1  Ευχαριστούμε, Billy D
Ο/η Mpoukia M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Μπουκιά Μπουκιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από το περιβάλλον, την καθαριότητα του χώρου, την εξυπηρέτηση και από την ποιότητα του φαγητού μας. Σχετικά με σχόλιά σας για το menu, είναι πάντα ευχάριστο να μαθαίνουμε ότι οι επισκέπτες μας αναγνωρίζουν την προσπάθειά μας να δημιουργήσουμε κάτι πρωτότυπο για εκείνους, που ταυτόχρονα να πλησιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο και τις γευστικές προτιμήσεις τους. Ελπίζουμε σύντομα να σας έχουμε κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο ορισμός του value for money! Μοναδική διακόσμηση ειδικά στον κάτω όροφο, μεγάλη ποικιλία καλομαγειρεμένων πιάτων! Να το προτιμήσετε χωρίς καμία αμφιβολία!

Ευχαριστούμε, GeorgeKandrevas

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Εκτιμούμε πολύ τα θερμά σας λόγια για τη διακόσμησή μας, για τα πιάτα και τις τιμές μας. Ελπίζουμε να ξαναπροτιμήσετε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν εξαιρετικά. Ο χώρος; το φαγητό; το προσωπικό; Όλα τέλεια.Πηγαμε ημέρα που είχε αρκετό κόσμο και παρόλα αυτά η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και το φαγητό εξαιρετικό Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, aliki1969

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Μπουκιά Μπουκιά. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένοι από το χώρο, την εξυπηρέτηση και από το φαγητό. Ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την τιμή να σας ξαναφιλοξενήσουμε!

Μπουκιά Μπουκιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Μπουκιά Μπουκιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!