“Εύγε”

Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος
Περιγραφή: Το πιο γλυκό σημείο της πόλης. Κοντά σας από το 1983, σας προσφέρουμε καθημερινά τα πιο νόστιμα και φρέσκα γλυκίσματα.
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Συγχαρητήρια Πολλά για το υπέροχο παγωτό σας, την εξυπηρέτηση, τις καλές τιμές και τις αξεπεραστες γεύσεις!

Ευχαριστούμε, Despina A
Ο/η mantziosz, Μάρκετινγκ του Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 ημέρες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Είναι χαρά μας που βρίσκεται υπέροχες τις γεύσεις μας και τις τιμές μας προσιτές! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τις προάλλες που επισκεφτηκαμε το μαγαζι ετυχε να εχουμε μαζι μας τον σκύλο μας, τον οποιο ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ στον εξωτερικο χώρο που εχουν γιατι δεν επιτρεπονται ζωα! Μπορει το παγωτο του να ειναι καλο, ο καφες αρκετα μετριος με αυτη την συμπεριφορα ομως απεναντι στα ζωα δεν προκειται να ξαναπαμε και ελπιζω και ολοι οι φιλοζωοι της περιοχης και μη.

Ευχαριστούμε, mariannaa784
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2020

Με την ευκαιρία ενός συνεδρίου,επισκεφθήκαμε το Ζαχαροπλαστείο Μάντζιος στην οδό Δωδώνης,για καφέ και γλυκά.Ζεστή ατμόσφαρα,άψογο σέρβις,ευγενέστατοι όλοι και όλα όσα πήραμε ήσαν υπέροχα.Παραγγείλαμε καφέ,μπακλαβά και βέβαια υπέροχο προφιτερόλ.Ένα ζαχαροπλαστείο που σίγουρα θα επισκεφθώ ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, pareaxania1959
Ο/η mantziosz, Ιδιοκτήτης του Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στα Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος. Είναι τιμή μας που μείνατε ικανοποιημένοι τόσο από από τις γεύσεις όσο και από τη εξυπηρέτησή μας! Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι μαζί μας σε κάποια επόμενη επίσκεψή σας!

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2020

Υπέροχοι οι κορμοί που δοκιμάσαμε μπουενο και λίλα, Φανταστική ατμόσφαιρα, Εξαιρετικό σέρβις, Πανέμορφο ζαχαροπλαστείο και πολύ ρομαντικό. Συγχαρητήρια για την εξυπηρέτηση και για το προσωπικό σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, tonisp2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Είναι χαρά μας που βρήκαμε τόσο τα γλυκά όσο την ατμόσφαιρα και τον χώρο μας υπέροχα! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας για να δοκιμάσετε και τις υπόλοιπες υπέροχες γεύσεις μας!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2020

Ήρθαμε με την κοπέλα μου για την ορκομωσια της το προηγούμενο ΠΣΚ και επειδή μέναμε στο ξενοδοχείο δίπλα έτυχε να ήταν ο πρώτος καφές που ήπια στην πόλη. Μου άρεσε ξαναήπια και αυτή τη φορά ήταν κάτσαμε εκεί και το συνδυάσαμε με γλυκό. Η κοπέλα μου πήρε τιραμισού και εγώ προφιτερόλ. Ήταν και τα 2 εξαίσια και φαινόντουσαν φρέσκα. Ο καφές ήταν εξίσου καλός ενώ το προσωπικό αρκετά ζεστό και εξυπηρετικό. Εάν ξαναείμαστε στα Γιάννενα τριγύρω, σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτούμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, chrispp2019
Ο/η mantziosz, Ιδιοκτήτης του Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στα Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος. Είναι χαρά μας που ήμασταν η πρώτη σας επιλογή και μου μπορέσαμε να σας αφήσουμε ικανοποιημένους τόσο όσο αφορά τα γλυκά μας όσο και τον καφέ σας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας σε κάποια μελλοντική σας επίσκεψη

Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Ζαχαροπλαστεία Μάντζιος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!