“Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Masabuca

Masabuca
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Φαγαμε πολύ ωραία δύο άτομα και οικονομικά.... Τα κρέατα στην ποικιλία κρεατικών που πήραμε ήταν σωστά ψημένα και η σαλάτα τεράστια. Δεν είχε πολύ κόσμο το ναγαζί εκείνη την ώρα ώστε να κρίνω το σέρβις. εμείς όμως σερβιριστήκαμε πολυ γρήγορα.

Ευχαριστούμε, George P

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε δύο φορές στο masa buca στις λίγες ημέρες που μείναμε στην πόλη! Πεντανόστιμα όλα (κρέας και ορεκτικά) πανέμορφο περιβάλλον και μουσική! Τα παιδιά επίσης έφαγαν τα πάντα! (λίγο ασυνήθιστο αυτό!) Πολύ καλές τιμές!

1  Ευχαριστούμε, Veta K
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αγενες προσωπικο,δεν μας αφησαν να κατσουμε σε τραπεζι τεσσαρων ατομων ενω τ μαγαζι ηταν σχεδον αδειο και μετα απο λιγο αφησαν ενα αλλο ζευγαρι να κατσει και δν μας εφεραν ποτε αποδειξη μονο δελτιο παραγγελειας

Ευχαριστούμε, Νίκη Τ
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δελτίο παραγγελίας αντί για απόδειξη τρομερό.μας είπαν ότι δε μπορούμε να κάτσουμε σε τραπέζι για 4οις και μετά από λίγο το προσέφεραν σε 2 άτομα καλά είναι ...

1  Ευχαριστούμε, Βασίλειος Λ
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Τα κρέατα ήταν άψητα κ οταν ζητήσαμε να μπουν για λίγο ακόμα στη φωτιά μας είπαν οτι εμείς φταίμε που δεν το ζητήσαμε εξαρχής. Αφού μας ξαναήρθαν πάλι άψητα κ απλά ζεσταμενα ζητήσαμε 1 επιπλέον μερίδα καλοψημενη η οποία έμεινε κ αυτή ανέγγιχτη. Η απάντηση στην κριτική μας ήταν οτι είμαστε απλά Κακόβουλοι κ να σβηστεί το σχόλιο μας κ ειδικά όταν τους επισημάναμε οτι παραβιάζουν τα προσωπικά μας δεδομένα με την ανάρτηση της φωτογραφίας μας χωρίς την άδεια μας. Δεν θα το πρότεινα σε φίλους ή επισκέπτες της πανέμορφης κατά τα άλλα πόλης των Ιωαννίνων!

1  Ευχαριστούμε, mariavlaxou17

Masabuca: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Masabuca: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!