Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης, άψογη εξυπηρέτηση, πολύ ευγενικό προσωπικό, άνετα κ πεντακάθαρα δωμάτια κ χώροι γενικότερα,έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη! Εννοείται ότι όταν θα ξαναπάω Ιωάννινα θα το επιλέξω για την διαμονή μου, το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, IRINA_8155
Ο/η GM_Sazcitylifehotel, Γενικός Διευθυντής του Saz City Life Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2018

Αγαπητή IRINA_8155,

Ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική σας κριτική.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε "απόλυτα ικανοποιημένη" με την "άψογη εξυπηρέτηση, το πολύ ευγενικό προσωπικό, τα άνετα κ πεντακάθαρα δωμάτια".

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για εμάς εδώ στο Saz, να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική έγινε: 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οταν μπηκαμε στο Ξενοδοχειο η υποδοχη ηταν παρα πολυ σοβαρη,λεω θα περασουμε "υπεροχα".Δεν εδωσα και πολυ σημασια βεβαια και πηγαμε στο δωματιο το οποιο ηταν εκπληκτικο απο ολες τις αποψεις:καθαριοτητα,ανεσεις,ησυχια!!!!!!Αν και ειναι μεσα στη πολη των Ιωαννινων ειπα ωχ δεν θα κοιμηθουμε αποψε αλλα εκανα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ εχει απιστευτη ηχομονωση.Οσο για την υποδοχη που συναντηθηκαμε το πρωι ξανα με τον ιδιο υπαλληλο ηταν ευχαριστος και επεμεινε να παμε για πρωινο αν και εμεις δεν τρωμε πρωινο παρα μονο ενα καφε ειχε απολυτο δικαιο πολυ ωραιος χωρος για πρωινο.Το συμπερασμα απλα ΥΠΕΡΟΧΑ οσο αναφορα την υποδοχη την ημερα που φτασαμε και ηταν σοβαρη ισως να φταιω και εγω που ημουν κουρασμενος απο το ταξιδι μου.Σας ευχαριστουμε για την φιλοξενια και ελπιζω να ξανα γυρισω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, George K
Ο/η GM_Sazcitylifehotel, Γενικός Διευθυντής του Saz City Life Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Γιώργο,

Ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη αυτή αξιολόγηση για το Saz.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι με την "καθαριότητα, ανέσεις και ησυχία", με την υποδοχή και το πρωινό.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαμειναμε στο ξενοδοχείο για μια νύχτα λόγω επαγγελματικής συνάντησης....η ρεσεψιόν μας καλωσόρισε με χαμόγελο και ευγενειΑ.μας προσφέρθηκαν 2 σπιτικές λεμονάδες για καλωσόρισμα ..το δωμάτιο Μικρό αλλα ωραίο design (203)...στο κέντρο τις πόλεις με πολλές κοντινές επιλογές ...ευχαριστουμε πολυ....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, panagiotis241991
Ο/η GM_Sazcitylifehotel, Γενικός Διευθυντής του Saz City Life Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ panagiotis241991,

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας στο Trip Advisor.

Χαίρομαι που μείνατε ικανοποιημένοι από τη ρεσεψιόν "με χαμόγελο και ευγένεια", το καλοωσόρισμα και με τις "πολλές κοντινές επιλογές".

Ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2018

Πολύ κεντρική τοποθεσία. Απίστευτη ταλαιπωρια με το παρκινγκ, το οποίο είναι μακρυά και στο -3 επίπεδο.Με βροχή φορτωμενος με τα μπαγάζια και την απόσταση που περπατάς είναι ότι χειρότερο, Στην επιστροφή βέβαια πρέπει να επιστρέψεις το κλειδί του πάρκινγκ στο ξενοδοχείο όπου δεν υπάρχει ούτε χωρός να σταματήσεις με τα alarm. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και τα πάντα καινούρια και καθαρά.Το δωμάτιο έβλεπε στο .. φωταγωγό και σαν πρώτη επίσκεψη .. ήταν ό,τι χειρότερο. το πρωινό είχε τα απαραίτητα και από γλυκά μόνο .... μελομακάρονα! Η χρέωση για 100€ τη βραδυά για ένα μονόκλινο και όλα τα παραπάνω ήταν εκτός
πραγματικότητας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, apaltsidou
Ο/η GM_Sazcitylifehotel, Γενικός Διευθυντής του Saz City Life Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή κυρία Παλτσίδου,

Ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Λυπάμαι που ταλαιπωρηθήκατε με το πάρκινγκ, παρόλο που είναι 2' από το ξενοδοχείο σε στεγαζόμενο και φυλασσόμενο χώρο και μπορείτε να αφήσετε εκεί το κλειδί με την επιστροφή σας.

Δωμάτια με θέα '...φωταγωγό" δεν έχουμε.

Ελπίζω να σας ξαανδούμε σύντομα κοντά μας για μια καλύτερη εμπειρία στο Saz.

Mε εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο!Ολο το προσωπικό ,από τις καθαρίστριες μέχρι τον διευθυντή,ήταν ιδιαιτέρως φιλικό και εξυπηρετικό σε ο,τι ζητήσαμε.Το δωμάτιο ευρύχωρο και πεντακάθαρο.Το πρωινό πλούσιο με ολόφρεσκα προϊόντα.Με δικό του πάρκινγκ και σε απόσταση αναπνοής από οτιδήποτε.Η καλύτερη επιλογή για όποιον θέλει να επισκεφθεί την πόλη των Ιωαννίνων!Θα το επισκεφθουμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία!ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΑΚΟΥΡΑ ΓΛΥΦΑΔΑ

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Petros L
Ο/η GM_Sazcitylifehotel, Γενικός Διευθυντής του Saz City Life Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Χριστίνα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,

Ευχαριστούμε θερμά για τα εξαιρετικά σας σχόλια για το Saz.

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι με τη διαμονή σας μαζί μας, με το "ιδιαιτέρως φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό", με το "ευρύχωρο και πεντακάθαρο δωμάτιο" και "το πλούσιο με ολόφρεσκα προϊόντα πρωινό".

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας.

Saz General Manager