“Μαγικός χώρος και κουζίνα!”
Κριτική για: Για Μεζέ

Για Μεζέ
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Πήγαμε την Κυριακή το βράδυ στο Για μεζέ.Ξετρελάθηκα με το χώρο και το φαγητό.Όλα ήταν τέλεια.Εξαιρετικά πιάτα εξαιρετικό το προσωπικό.Και ο χώρος πάρα πολύ προσεγμένος.Μπράβο στους ιδιοκτήτες!!

Ευχαριστούμε, aliki1969
Ο/η Giameze, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Για Μεζέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Μας χαροποιεί ιδιαίτερα ότι μείνατε ικανοποιημένοι από το χώρο, το φαγητό και το προσωπικό. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Πανέμορφος χώρος, τέλεια διακομισμένος, φιλικό και εξυπηρετικότατο προσωπικό, καταπληκτικούς μεζέδες, πλούσιες μερίδες (παίρνεις πάντα πακέτο μαζί σου), λογικότατες τιμές και πάνω απ' όλα, δίπλα στην λίμνη!!! Να πάτε, αξίζει!!!

Ευχαριστούμε, FotiniKonstantinidi
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παραμονη Χριστουγεννων καναμε κρατηση για 14 ατομα. Πηραμε την προηγουμενη μερα τηλεφωνο για επιβεβαιωση και μας ειπαν να παμε 15.30 για να παρουμε το τραπεζι! Φτασαμε στο μαγαζι 15.32 και μας ενημερωσαν πως το τραπεζι μας ειχε δοθει. Εντομεταξυ ολα τα τραπεζια ειχαν πανω φαγητο και ποτα που σημαινει οτι το τραπεζι ειχε δοθει απο ωρα. Κανενας υπευθυνος δεν ηρθε να μας πει τιποτα σχετικα με το γεγονος... Απαραδεκτο

2  Ευχαριστούμε, Κωνσταντινα Κ
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

καναμε κρατηση παραμονή Χριστουγέννων 14 ατομα στις 15:30 και οταν φτασαμε 15 32 μας ενημέρωσαν οτι εδωσαν το τραπεζι. εντωμεταξύ ολα τα τραπέζια ειχαν φαγητο πανω που σημαινει οτι η κρατηση δεν εγινε ποτε.

Ευχαριστούμε, labrinaplk
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό και φιλικό service. Τα πιάτα όμορφα και αρκετά γευστικά. Οι πατάτες στο χέρι και όχι προτηγανισμενες (για μένα μετράει). Ο χώρος ευχαριστος, μοντέρνος. Το τσίπουρο καλό. Απλά ένα μείον οι τιμές περίπου 10-15% πιο τσιμπημενες από αυτό που προσφέρει.
Το συνιστώ.

Ευχαριστούμε, Κωστας Ξ

Για Μεζέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Για Μεζέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!