“Βολτα”
Κριτική για: Mystagogia

Mystagogia
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιαο περιβαλλον πολυ ωραία ορεκτικα οι ποσοτητες μεγαλες αλλα μας το χαλασανε στις γευσεις των κύριων πιατων....αξιζει ομως πραγματικα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, βασιλης χ

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια ευχαριστη εκπληξη στο ταξιδι μας . Παραδοσιακη και μοντερνα κουζινα βγαζουν ενα ομορφο αποτελεσμα και ολα αυτα σε ενα ωραιο χωρο που σε καθηλωνει. Μπραβο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Χριστοφορος Γ
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό καλές τιμές κ τα παιδιά άψογα....α επισης πολυ ωραίο το κόκκινο κρασί κ η μουσική τους ωραια τα Ιωάννινα.

Ευχαριστούμε, MONIKA K
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ νόστιμοι μεζέδες, πολύ ωραίο περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση. Η διακόσμηση του χώρου σε παραπέμπει σε άλλες εποχές..

Ευχαριστούμε, toulak864
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετικό περιβάλλον, εκπληκτικό μενού, δε ξέρω τι να σας πρωτοσυμβουλέψω να φάτε.Είναι όλα ένα κι ένα!Με γύρισε πολλά χρόνια πίσω, στα φοιτητικά μου χρόνια.Πήγα βάσει κριτικών του tripadvisor και δεν έπεσα έξω.Εξαιρετική επιλογή για το μεσημεριανό και το βραδινό φαγητό σας!

Ευχαριστούμε, Kopinio

Mystagogia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Mystagogia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!