Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Algotels
Hotels.com134 $
Priceline128 $

ΥΠΕΡΟΧΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΜΕΝΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ. ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΞΕΝΟ, ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ. ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΚΙΝΗΤΙΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ. ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΑΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΠΙΑΝΙΣΤΑΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ.

Ευχαριστούμε, renaaaki
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε κεντρική τοποθεσία. Τα δωμάτια είναι μεγάλα, φροντισμενα, καθαρά, "ζεστά", με χαρακτηριστική για την περιοχή διακόσμηση. Ολόκληρο το ξενοδοχείο ειναι ιδιαίτερα προσεγμένο. Το προσωπικό ευγενεστατο και πρόθυμο. Το πρωινό πλούσιο και ποιοτικό. Θα το ξαναεπισκεφθω με την πρώτη ευκαιρία!

Ευχαριστούμε, 463ioannisa
Ο/η Eleni Efthimiopoulou, Άλλο του Grand Serai Congress & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ Ιωάννη,
Θα είναι μεγάλη χαρά για εμας να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και σας ευχόμαστε καλή χρονιά.
Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολύ όμορφους χώρους!Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.Τα δωμάτια πεντακάθαρα και με όλα τα απαραίτητα.Επισης διαθέτει μεγάλο άνετο πάρκινγκ και βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πολης .Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, eytyxia0

Αγαπητή eytyxia,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να αξιολογήσετε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Grand Serai Congress & Spa. Είναι ιδιαίτερη ικανοποίηση για εμάς να γνωρίζουμε ότι οι παροχές και υπηρεσίες μας ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας. Ευελπιστούμε σε μια επόμενη επίσκεψή σας στη πόλη μας να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2022

Δυστυχώς τίποτα δεν άλλαξε απο την προηγούμενη μου επίσκεψη (2018).
Παρακάτω είναι το σχετικό σχόλιο.

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο που χρειάζεται προσπάθεια για να διατηρήσει τη φήμη του. Ίσως το καλύτερο στοιχείο του είναι η ποιότητα των στρωμάτων. Από την άλλη, αρκετά είναι τα αρνητικά στοιχεία, όπως η "πολύ" μικρή τηλεόραση, ο "πολύς" θόρυβος του κλιματιστικού και η όχι και τόσο καλή ηχομόνωση (μεταξύ δωματίων και διαδρόμου).

Η ίδια φασαρία με ομάδες μικρών παιδιών -εδώ το ξενοδοχείο δεν φέρει τόση ευθύνη αλλά όφειλε να ζητήσει απο τους γονείς των παιδιών να μην τρέχουν στους διαδρόμους, να μην φονάζουν, κλπ- που λόγω της απουσίας ηχομόνωσης, νόμιζες πως είχαν μεπί στο δωμάτιο σου. Το ίδιο είπε και ο οδηγός του λεωφορείου που δυσκολεύτηκε να κοιμηθεί(!).

Το στρώμα "καλό" αλλά η κλιματισμός πάλι έκανε θόρυβο. Πολύ θόρυβο. Κύριοι, επειδή γνωρίζουμε πως διαβάζτε τα σχόλια μας, δεν θέλουμε απάντηση. Να διορθώσετε όσα ενοχλούν τους καλεσμένους σας θέλουμε.
Ευχαριστούμε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εαν φοβάστε τη φασαρία απο μικρά παιδιά, διαλέξτε δωμάτιο σε ψηλούς ορόφους και στο βάθος του διαδρόμου.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Stepan P
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2022

Αρκετά μεγάλο δωμάτιο όμως πολύ παλιάς αισθητικής. Γενικά είναι ένα ξενοδοχείο 5 αστέρων αλλά όπως ήταν πριν 30-40 χρόνια. Το προσωπικό ευγενάστετο και εξυπηρετικότατο. Το πρωινό αν και πολύ πλούσιο υστερούσε σε γεύσεις. Γενικά μια καλή εμπειρία αλλά αρκετά ακριβή γι αυτά που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, 656stratoss