Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 24/06/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 22 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 23/06/21
Travelocity136 $
Orbitz.com136 $
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφτεί πολλές φορές(περίπου 6) το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και το θεωρώ ως ένα από τα πιο αρχοντικά και μοναδικά ξενοδοχεία πολυτελείας σε ολόκληρη την Ελλάδα.Είναι ένα άψογο ξενοδοχείο με πεντανόστιμο φαγητό,παρά πολύ καθαρά δωμάτια και μοναδική εξυπηρέτηση.Έχει ένα τέλειο spa με παρά πολύ μεγάλη άνεση.Από την παιδική μου ηλικία το επισκέπτομαι για Πάσχα,καθώς έχει εξαιρετικό αναστάσιμο δείπνο και ανήμερα το Πάσχα και για το καλοκαίρι,διότι τα Ιωάννινα είναι πολύ καλά και για καλοκαιρινές αποδράσεις,μιας και έχει την πανέμορφη πισίνα.Οι γεύσεις στο εστιατόριο εκλεκτές και πραγματικά αισθάνεσαι άρχοντας εκεί.Οι κοινόχρηστοι χώροι είναι πολλοί καλοί.Υπάρχουν αρκετά ξενοδοχεία πέντε αστέρων στα Ιωάννινα,αλλά αυτό κατά την προσωπική μου άποψη είναι ίσως το πιο εξεζητημένο και αρχοντικό με την έννοια της ποιοτικής πολυτέλειας.Η δοιηκήση του ξενοδοχείο είναι τόσο καλή,ώστε επειδή είχα επισκεφτεί όπως προανάφερα πολλές φορές το ξενοδοχείο μου προσέφερε ένα δωρεάν δείπνο όταν επισκέφτηκα την πόλη των Ιωαννίνων.Συμπερασματικά,ένα άψογο ξενοδοχείο με καλές τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, dimitrissimos234
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2020

Εξαιρετικο ξενοδοχειο σε πολυ κεντρικο σημειο στα Ιωαννινα. Η καθαριοτητα ηταν σε πολυ καλα επιπεδα καθως και η εξυπηρετηση απο το προσωπικο. Το σημειο που θα ηθελε βελτιωση ειναι το πρωινο και το βραδυνο που θα επρεπε να εχει μεγαλυτερη ποικιλια. Τελος ειχαν δωσει μεγαλη εμφαση στα μετρα προστασιας για την πανδημια κατι που εκανε να νιωσουμε ασφαλης.

Ευχαριστούμε, 767VASSILIS
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρχοντική διαμονή στο κέντρο της πόλης. Το λόμπυ είναι πραγματικά χάρμα ιδέσθαι !!! Όσο για τα υπόλοιπα (δωμάτιο, μπάνιο κλπ) όλα μιά χαρά. Εκείνο όμως που μου έκανε εντύπωση και θα ήθελα να το σημειώσω είναι, στο πρωινό όταν άδειαζε ενα τραπέζι και αφού μάζευαν τα σερβίτσια, καθάριζαν με απολυμαντικό οχι μόνο το τραπέζι αλλά και ολόκληρες τις καρέκλες (κάθισμα, πλάτη, μπράτσα) και το προσωπικό παντού με μάσκες. Μπράβο σε όλους, αν μη τι άλλο στους δύσκολους καιρούς που ζούμε, εκεί που πηγαίνουμε να αισθανόμαστε ασφαλείς.
ΥΓ. Γιατί να λείπουν αυγά μάτια και μπέϊκον ;;;;;;;;;

1  Ευχαριστούμε, nikosal396
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχειό πολυ καλές δομες ολοι οι υπαλληλοι εξαιρετικοι ωστοσο με διαφορά ξεχωριζει η Μαρία στην reception τετοιοι υπαλληλοι δυσκολα βρισκονται στις μέρες μας .. Παντα με χαμογέλο , φιλική, εξυπηρετικοτάτη και προσχαρη σε σημειο που σε κανει να νιωθεις οτι την ξερεις χρονια... Το μονο μειον .. Ο τομεας της καθαριοτητος θελει λιγακι βελτιώση το συστηνω ανεπιφυλακτα !!!!

Ευχαριστούμε, Kat_tsi13
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα συν:Μας προσφέρανε δωρεάν αναβάθμιση δωματίου.Οι χώροι του ξενοδοχείου σε υψηλο επίπεδο με ωραία διακοσμηση.Το δωμάτιο ευρύχωρο,καθαρο και με γούστο.Το μπάνιο επίσης.Η πισίνα μεγάλη,καθαρή.Πρωινο αρκετά πλούσιο σε ποικιλία και σε επαρκεις ποσότητες.Δειπνο ατομικό,γευστικό αλλά όχι σε μεγάλη ποσότητα.Οι υπάλληλοι ευγενικοί,εξυπηρετικοί.Τα μείον:Δεν υπήρχαν σιτες στα κουφώματα,για προστασία από έντομα.Ανεπαρκης φωτισμός στους διαδρόμους έξω από τα δωμάτια και στον περιβάλλοντα εξωτερικό χώρο πρασινου.Αργο σέρβις στο δείπνο.Προιόντα περιποίησης στο μπάνιο με φειδώ.Ανεπαρκης προσβασιμότητα για ΑΜΕΑ (π.χ.στην πισίνα η προσβαση με αμαξίδιο είναι αδύνατη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mixalisnan