“Τέλειο ”

Ζυθορυχείο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σουπερ εξυπηρέτηση
Μεγάλη ποικιλία σε Μπύρες
Πολύ θετικό ότι με κάθε μπυρα σερβίρει και μεζέ
Σουπερ χώρος με τέλεια μουσική

Ευχαριστούμε, Haris1973
Ο/η Zuthoruxeio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ζυθορυχείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε μαζί μας την εμπειρία σας στο Ζυθορυχείο. Είναι πολύ ευχάριστο να μαθαίνουμε από τους πελάτες μας ότι έχουν μείνει ικανοποιημένοι από την ποικιλία μας σε μπύρες, από τους μεζέδες, το χώρο μας και τη μουσική! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η εικόνα από το παρελθόν έχει χάσει την αίγλη της, κυρίως στο σέρβις.
Ολιγωρία, άγνοια του καταλόγου -ο οποίος χρήζει ανανέωσης- και η σάλα δεν εποπτεύεται από κανένα, για την περίπτωση που οι πελάτες αναζητούν κάτι.
Επίσης, το ποτήρι συνοδεία της μπύρας είναι ατυπως υποχρεωτικό. Το χρησιμοποιήσει δεν το χρησιμοποιήσει ο πελάτης. Ερωτήσεις του τύπου "θέλετε ποτήρι;" "δεν ήξερα ότι θέλατε και δεν σας έφερα" είναι μόνο για κάτι μπαράκια καλοκαιρινά...
Στα θετικά το φαγητό και η διακόσμηση

Ευχαριστούμε, Αποστόλης Τ

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Ζυθορυχείο. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από το χώρο και το φαγητό μας. Όσον αφορά την παρατήρησή σας για το ποτήρι της μπύρας, είναι αρχή μας στο Ζυθορυχείο να σερβίρουμε κάθε είδος μπύρας και με το δικό της ποτήρι, επομένως πρόκειται προφανώς για παρεξήγηση. Ο κατάλογός μας έχει πλέον ανανεωθεί και σας περιμένουμε να τον απολαύσετε στην ανανεωμένη και άκρως ανοιξιάτικη αυλή μας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Πηγαίνουμε χρόνια στο Ζυθορυχείο και πάντα μάς ικανοποιεί και περνάμε όμορφα. Από τα πιο ζεστά περιβάλλοντα της πόλης για να πιεις μπύρα. Μεγάλη ποικιλία και βαρελίσιων και εμφιαλωμένων. Ενδιαφέροντα πιάτα, όπως η τορτίγια και οι πίτσες (σπέσιαλ, ιταλική). Δεν βάζουμε 5, γιατί μπορεί να βελτιωθεί τόσο στο χρόνο εξυπηρέτησης, όσο και στο γεγονός ότι οι βαρελίσιες που δεν κάνουν υψηλή κατανάλωση είναι αρκετά ξεθυμασμένες.

Ευχαριστούμε, KonstantinosBL

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε μαζί μας την εμπειρία σας στο Ζυθορυχείο και για τη σταθερή προτίμηση που μας δείχνετε όλα αυτά τα χρόνια! Χαιρόμαστε πολύ που έχουμε ανταποκριθεί στις ανάγκες σας για καλό φαγητό, ωραίο περιβάλλον και ποικιλία σε μπύρες. Όσον αφορά τα σχόλιά σας για το χρόνο εξυπηρέτησης και τις βαρελίσιες μπύρες, θα τα λάβουμε σοβαρά υπόψιν με σκοπό να βελτιωθούμε ακόμα περισσότερο. Ελπίζουμε να συνεχίσετε να μας επισκέπτεστε για πολλά χρόνια ακόμα!

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστό περιβάλλον..μια βελτίωση στην ποιότητα των κρεατικων του την χρειαζεται νομιζω. Σε γενικές γραμμές προσεγμενο.

Ευχαριστούμε, Natalia-Alexia P

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Ζυθορυχείο. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από το ζεστό μας περιβάλλον. Όσον αφορά τα κρεατικά, ο κατάλογός μας έχει πλέον ανανεωθεί και σας περιμένουμε να τον απολαύσετε στην ανανεωμένη και άκρως ανοιξιάτικη αυλή μας!

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απολαύστε εξαιρετικές μπυρες μαζί με απολαυστική κουζινα..η ποιότητα σε όλο της το μεγαλείο..ειλικρινα περάσαμε φανταστικά...το συνιστώ ....και προσωπικό απλα εξαιρετικό.....

Ευχαριστούμε, paiktaras

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε μαζί μας την εμπειρία σας στο Ζυθορυχείο. Είναι πολύ ευχάριστο να μαθαίνουμε από τους επισκέπτες μας ότι έχουν μείνει ικανοποιημένοι από από τις μπύρες, την κουζίνα, την ποιότητα και την εξυπηρέτησή μας! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά σύντομα!

Ζυθορυχείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Ζυθορυχείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!