Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Travelocity
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο πολύ καθαρό τα δωμάτια υπέροχα...αλλά αυτό που με έκανε φοβερή εντύπωση είναι το προσωπικό.. τέτοια ευγένια δεν έχω ξανά συναντήσει.. φεύγω με τις καλύτερες εντυπώσεις...δίνοντας υπόσχεση στον εαυτό μου να ξαναέρθω....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, matzounaki
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Εγκαταστασεις εκτος δωματιου:πισινα καθαρη και μια χαρα.ξαπλωστρες ανετες με εξτρα στρωματακια για ανεση.
Δωματιο:καθαρο,με πολυ ανετο διπλο κρεβατι με ανωστρωμα και καθαρα μαλακα σεντονια,διχωρο με 3κρεβατια(1διπλο και 2μονα).κουζινακι με ψυγειακι.δεν μας αρεσε ο φωτισμος(πολυ χαμηλος και λιγο καταθλιπτικος) κολλα απο καποιο αυτοκολλητο στο κουζινακι),ωραιο αλλα λιγο σκοτεινο μπανιο,aircondition αποδοτικο αλλα ασυντηρητο καθως μυριζαν τα φιλτρα.ανυπαρκτο σημα wifi.βεραντα με πρακτικη απλωστρα τοιχου και θεα πισινα αν και μας ετυχε ενα αρκετα ακριανο δωματιο μια χαρα.
Πρωινο:μετριας ποιοτητας προιοντα.τιποτα το ιδιαιτερο αλλα αξιοπρεπες!
Προσωπικο:πολυ εξυπηρετικο και χαμογελαστο!
Εν κατακλειδι:αν και λιγο μακρυα απο το κεντρο-λιμανι,μειναμε πολυ ευχαριστημενοι απο την εξυπηρετηση και την ποιοτητα υπνου!το δωματιο θελει καποιες λεπτομερειες για να απογειωθει καθως εχει τα φοντα! θα μεναμε ξανα..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Vilkavilka
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους, πολύ πολύ ευγενικοί, καθάριζαν κάθε μέρα και είχαμε καθαρές πετσέτες !! Έχω να πω ότι παρόλο που δυσκολευτήκαμε να βρούμε ξενοδοχείο επειδή σε αλλά δεν δεχόντουσαν παιδιά εκείνοι με διαφορά μας εξυπηρέτησαν σε ότι ζητήσαμε για την ευκολία μας και μας δώσανε και παρκοκρεβατο για το μωρό και γενικά σε όλα εξυπηρετούν με το χαμόγελο πάντα!! Και το πρωινό πολύ ικανοποιητικό!!Εννοείτε ότι θα το προτείνουμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, gogot496
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2019

Το ξενοδοχείο είναι πολύ ομορφο , με πολύ ωραίο εξωτερικό χώρο και καθαρά δωμάτια. Η κοπέλα , η Χριστίνα στη reception εξυπηρετικότατη.το ξενοδοχειο ειναι σχετικά κοντα στο λιμάνι της Πάργας και με τα πόδια ( 10 λεπτα περιπου). Το πρωινό αρκετά ικανοποιητικό και σερβίρεται στο χώρο της πισίνας , που απογειώνει την απόλαυση !!!! το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, SoniaNimfopo
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για μια εβδομάδα σε ένα δίκλινο,το οποίο ήταν μεγάλο, καινούργιο και με ωραία θέα στην πισίνα!!Το περιβάλλον οικογενειακό μας έκαναν να νιώθουμε πολύ οικεία,ο ιδιοκτήτης ο κ.Δημήτρης φρόντισε να μην μας λείψει τίποτα και η Χριστίνα μας έδινε συνεχώς οδηγίες για το που να πάμε και τι να δούμε στην Πάργα!Οι καθαρίστριες καθάριζαν κάθε μέρα το δωμάτιο και μας έβαζαν καθαρές πετσέτες!Το πρωινό δεν είχε μεγάλη ποικιλία αλλά άλλαζε καθημερινά.Η τοποθεσία πολύ καλή 5 λεπτα με τα πόδια από το κέντρο της Πάργας!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, Ani V
Ο/η Dimitris D, General Manager του Dracos Apartotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια! Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε στο μελλον!