Ανοικτά σήμερα: 8:00 π.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Perfetto!

Χωρίς αμφιβολία η καλύτερη επιλογή για να δει κάποιος Παξούς Αντίπαξους! Όποιος πάει στην Πάργα δεν... διαβάστε περισσότερα

vaghelis-italia
Περιοχή Θεσσαλονίκης, Ελλάδα
Ότι καλύτερο

Ήταν μια πολύ ωραία εμπειρία με παρειστικο κλίμα. Στα άλλα πλοία ταξίδευαν λες και είναι για καφέ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020
Thanos_souleles

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο καπετάν Βασίλης και ο Μιχάλης ήταν υπέροχοι. Μας έκαναν ξενάγηση για τους παξους και τους αντιπαξους μας μιλούσαν σε όλη την διαδρομή και μας έκαναν να περνάμε υπέροχα σε όλη την κρουαζιέρα. Παρειστικο το κλίμα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, theo1234566
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινήσαμε διστακτικά γι αυτή την εκδρομή καθώς φοβόμασταν τον υπερβολικό κόσμο, ομως η εκδρομή με το Marco Polo μας δικαίωσε καθώς, εκτος του οτι ειναι ενα μικρό, άνετο καράβι, το προσωπικό είναι ευχάριστο και εξυπηρετικό και σε κανουν να νιώθεις ασφάλεια!! η εκδρομή ειναι φανταστική, αξίζει να την κάνεις και αξίζει περισσότερο να την κανεις με το συγκεκριμένο καράβι!!! σας ευχαριστούμε για την ομορφη και αξέχαστη εμπειρία!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Caterinaki13
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Από την πρώτη στιγμή ψάχνοντας τις εκδρομές από Πάργα για Παξούς, σε κερδίζουν οι εμπειρίες των ατόμων που έχουν ταξιδέψει με το σκάφος Marco Polo. Όντως από την αρχή του ταξιδιού το προσωπικό μας καλοδέχθηκε, τήρησε τις αποστάσεις και μας ενημέρωνε συνέχεια με πληροφορίες για κάθε μέρος που βλέπαμε. Ο καπετάνιος πολύ φιλικός. Πρόθυμος να διακόψει την πορεία μας για Αντιπαξούς, όταν εμφανίσθηκε ένα κοπάδι με δελφίνια και να μας πάει κοντά για φωτογραφίες. Τα ίδια ακολούθησαν για λίγο την πορεία μας. Πραγματικά, πολύ ωραία εμπειρία να βλέπεις τα δελφίνια στο φυσίκο τους περιβάλλον!
Υπάρχει μουσική στο σκάφος για κάθε γούστο!
Μία εμπειρία που θα ξανακάνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Argikesar
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Συναρπαστική εμπειρία στη κυριολεξία! Ξεκινήσαμε στις 10 από Πάργα 30 άτομα, παρείστικα, τα άλλα πλοία βάζουν κοντά στα 200 άτομα. Άνετοι όλοι επάνω στο πλοίο, υπήρχε καφές, νερό και μπίρες πολύ φτηνά. Ο οδηγός και το προσωπικό μέσα στην ενέργεια και στην πλάκα, ωραία μουσική και χαβαλές. Εξ αρχής σταματήσαμε στους Αντίπαξους για μπάνιο που ήταν εκπληκτικά - για μισή ώρα και πάνω από το καράβι. Έπειτα πήγαμε στις μπλε σπηλιές που ήταν επίσης εκπληκτικά - πάλι για κανα μισάωρο μπάνιο και τέλος στον Γαιο στους Παξούς για φαγητό ή για μπάνιο. 4 επιβιβαστήκαμε για αναχώρηση και γύρω στις 5.30 ήμασταν στην Πάργα. MUST do it. Αξίζει!

1  Ευχαριστούμε, Geo_Emman
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική εμπειρία !!
Μας κέρδισε το γεγονός ότι στο πλοιαρακι βάζουν λίγο κόσμο και δεν είναι ο ένας πάνω στον άλλον !! Εμείς φανταστείτε πήγαμε μια μέρα μετά τον δεκαπενταύγουστο .. και παρόλαυτα τηρήθηκαν όλες οι αποστάσεις και τα μέτρα ασφαλείας ! Ο κόσμος τόσος ,όσος για να περάσεις καλά ...
Το κλίμα πολύ ζεστό , παρειστικο ,η μουσική ωραία ...τα μέρη όπου σταματάει πανέμορφα ( μια στάση Αντίπαξους , δεύτερη στάση Παξούς στη μπλε σπηλιά ,τρίτη σταση στο νησάκι των Παξών όπου σε αφήνει δύο ώρες και ξαναπισω )
Guest εμφάνιση μια οικογένεια από δελφινάκια που μας συνόδεψαν στην πλώρη μερικά μέτρα στο όμορφο ταξίδι μας ...
Το συστήνω ανεπιφύλακτα .. αξίζει κ με το παραπάνω !!

Ευχαριστούμε, 692dafnip