Ανοικτά σήμερα: 8:00 π.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Perfetto!

Χωρίς αμφιβολία η καλύτερη επιλογή για να δει κάποιος Παξούς Αντίπαξους! Όποιος πάει στην Πάργα δεν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
vaghelis-italia
Ότι καλύτερο

Ήταν μια πολύ ωραία εμπειρία με παρειστικο κλίμα. Στα άλλα πλοία ταξίδευαν λες και είναι για καφέ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Thanos_souleles

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Πολυ κακη εξυπηρέτηση. Ειχαμε κλεισει μεσω facebook, και μας ειπαν πως η κρατηση μας εγινε και πως μπορουσαμε να παρουμε τα εισητηρια μας ή το προηγούμενο βραδυ ή την ιδια μερα στις 9 το πρωι. Πηγαμε στο καραβι 8:30 και ο καπετάνιος μας ειπε πως τα εδωσε απο χθες το βραδυ. Απαραδεκτος μας κρεμασε τελευταία στιγμη και δεν μπορεσαμε να παμε πουθενα. Παλι καλα ακυρωσαν απο ενα διπλανο σκαφος αλλοι και επιβιβαστηκαμε εμεις. ΜΗ ΕΜΠΙΣΤΑ ΑΤΟΜΑ. Καθως προς το οφελος τους δεν τηρουν τον λογο τους. Ο καπετάνιος ουτε συγγνωμη δεν ζητησε και απλα ελεγε οτι δεν μπορει να κανει κατι. Για την βολτα δεν γνωριζω ισως ειναι καλη αλλα απο εμπιστοσύνη σιγουρα δεν γεμίζουν το ματι.

1  Ευχαριστούμε, 466panosk
Ο/η sia_plk, Public Relations Manager του Marco Polo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2020

Καλησπέρα σας,

Λυπούμαστε πολύ για την εμπειρία σας.
Όπως σας είχαμε ενημερώσει τα εισιτήρια σας θα πρέπει να τα πάρετε το προηγούμενο βράδυ, σε περίπτωση που πάρετε τα εισιτήρια σας, η κράτηση δεν ισχύει.
Ακόμα, οι οδηγίες από το λιμενικό σώμα και την κυβέρνηση είναι συγκεκριμένος αριθμός ατόμων, όποτε για αυτό δεν μπορούσαμε να σας εξυπηρετήσουμε μιας και είχαμε πληρότητα στον αριθμό ατόμων.

Marco Polo Sailing Boat team

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Περίμεναμε πως και πως και εμείς αυτήν την κρουαζιέρα μετά τις κριτικές που διαβάσαμε. Πηγαίνοντας στο λιμάνι από πρεβεζα κάνοντας 1 ώρα δρόμο μας ειπαν ότι καθυστέρησαμε 15 λεπτά και δεν ήμασταν εκεί στις 9 που επρεπε, ενώ το πλοίο έφευγε 10 η ώρα, γιαυτό δώσανε τις θέσεις μας σε άλλους ενώ είχαμε κάνει προκρατηση. Στην διαδρομή βέβαια τους πήραμε 3 φορές τηλέφωνο να τους ενημερώσουμε ότι μπορεί να αργήσουμε 15 λεπτά αλλά δεν το σήκωνε κάνεις. Καταλαβαίνετε ότι αυτό μας έφερε σε πλήρη απογοήτευση. Επιπρόσθετα είχαμε κάνει κράτηση για να πάμε την προηγούμενη μέρα αλλά μας είχαν ενημέρωσει το παραπροηγουμενο βράδυ ότι τελικά γέμισε ξαφνικά το πλοίο και δεν χωράμε. Δεν βρέθηκε καμία λύση στο πρόβλημα μας γιαυτό προσοχή παιδιά.

1  Ευχαριστούμε, 22giorgosa

Καλησπέρα σας,

Λυπούμαστε πολύ για την εμπειρία σας.
Όπως σας είχαμε ενημερώσει τα εισιτήρια σας θα πρέπει να τα πάρετε το προηγούμενο βράδυ, σε περίπτωση που πάρετε τα εισιτήρια σας, η κράτηση δεν ισχύει, έγινε εξαίρεση στην περίπτωση σας, καθώς ερχόσασταν από άλλη πόλη, από την στιγμή όμως που δεν ήσασταν στην ώρα που σας είχαμε ενημερώσει η κράτηση δεν ήταν πλέον σε ισχύ.

Marco Polo Sailing Boat team

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Το πλήρωμα του Marco Polo αγαπάει αυτό που κάνει και το βγάζει προς τα έξω. "Απογειώνουν" τη ταξιδιωτική σου εμπειρία απο το πρώτο κιόλας λεπτό. Ένα ταξίδι κυριολεκτικά γεμάτο εκπλήξεις!!!!

Ευχαριστούμε, philipkL6528EB
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Η εκδρομή με το καράβι αυτό ήταν υπέροχη, είχαμε όλοι οι επιβάτες αρκετό χώρο να απλωθουμε και να απολαύσουμε άνετα το μαγευτικό ταξίδι. Το πλήρωμα ηταν άψογο τοσο στην εξυπηρέτηση οσο και στην επικοινωνία με τους επιβάτες. Συνιστούμε ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, 649evgeniam
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Μοναδική εμπειρία! Αξίζει να το δοκιμάσουν όλοι όσοι έρχονται στην Πάργα. Εξαιρετικό πλήρωμα, τηρούνται όλα τα μέτρα ασφαλείας δείχνοντας σεβασμό σε όλους τους επιβάτες. Σίγουρα θα τους ξανά εμπιστευόμουν!!!

Ευχαριστούμε, IriniB28