“Κα”
Κριτική για: Taverna Petros

Taverna Petros
Περιγραφή: Στην Πάργα, ένα πανέμορφο μέρος που όλοι αξίζει να επισκεφθούν, η οικογένειά μας προσπαθεί να σας προσφέρει καθημερινά γεύματα παραδοσιακά, μαγειρεμένα με αγάπη και πάντα με τα καλύτερα υλικά.
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Από τα καλύτερα που έχω πάει στην Πάργα. Υπέροχα τα φαγητά, πάντα πρόθυμο κ εξυπηρετικοί το προσωπικό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Οι τιμές απόλυτα ικανοποιητικές.

1  Ευχαριστούμε, mariabont

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο μαγαζί που έχω πάει. Το είδα στο TripAdvisor και είπα να το επισκεφτώ. Η εξυπηρέτηση απαράδεκτη. Οι μερίδες πρόχειρο φτιαγμένες (άψητες πατάτες και αντί για φιλέτο χοιρινό που μάλλον δεν είχαν είχαν βγάλει από ένα σουβλάκι κομμάτια και τα έκαναν φιλέτο) ο σερβιτόρος απαράδεκτος. Δεν έφερε καν γλυκο ενώ στην δίπλα παρέα πήγε. Μας έφερε τον λογαριασμό και όταν είπαμε για το γλυκο είπε πως θα έφερνε. Που ακούστηκε γλυκο μετά την απόδειξη; Προσπάθησε να το μπαλώσει αλλά δεν... έκανε λάθος με τα ρέστα και νόμιζε ότι μας έκανε και χάρη και μας χάρισε τα 0,80 λεπτά ενώ στην ουσία δεν είχε μετρήσει καν αυτά που του δώσαμε και μας κράτησε 1€. Προφανώς και δεν είναι για τα χρήματα το θέμα αλλά για την συμπεριφορά. Φύγαμε απογοητευμένες και σίγουρα δεν θα το ξανά επισκεφτούμε. Κρίμα πραγματικά! Ειδικά στις εποχές που ζούμε.

5  Ευχαριστούμε, Αθανασία Α
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό! Το προσωπικό ευγενέστατο και οι μερικές νόστιμες και αρκετά μεγάλες. Στην επόμενη επίσκεψη μας στην Πάργα θα είναι σίγουρα μέσα στις επιλογές μας για καλό φαγητό.

1  Ευχαριστούμε, Ireneorg
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο εστιατόριο στο είδος του που δοκιμάσαμε στην περιοχή.Καλη ποιότητα κρέατος και στα ψητά και στις σούβλες,καταπληκτικα ορεκτικά,το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικο .Δεν πρέπει να ξεφύγετε στην παραγγελία γιατί οι ποσότητες είναι τεράστιες σε όλα τα πιάτα

1  Ευχαριστούμε, Thodoris K
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020

Βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το δημοτικό χώρο στάθμευσης. Τραπέζια σε σωστή απόσταση μεταξύ τους και προσωπικό με τα ανάλογα μέτρα προστασίας. Γευστικότατα πιάτα με φρέσκα υλικά και χορταστικές μερίδες. Δοκιμάσαμε και μαγειρευτά αλλά και της ώρας και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Τιμές λογικές για αυτό που προσφέρει. Αν θέλετε να φάτε φαγητό που δεν απευθύνεται σε τουρίστες τότε προτιμήστε το με κλειστά μάτια.

Ευχαριστούμε, Λαζαρος Α

Taverna Petros: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Taverna Petros: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!