“Εξαιρετικά!”
Κριτική για: Taverna Krioneri

Taverna Krioneri
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Όλα τα πιάτα εξαιρετικά και η εξυπηρέτηση άψογη! Πήγαμε 4 φορές στο συγκεκριμένο κατάστημα, όλα πεντανόστιμα.

Ευχαριστούμε, sofiabO7756OL

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Ότι καλυτερο σε εξυπηρέτηση και φαγητό είδαμε στην Παργα. Το μαγαζί το βρήκαμε τυχαία καθώς ήταν κοντά στο ξενοδοχείο μας. Γενικά κοιτάμε TripAdvisor.
Θα έπρεπε να είναι πολυ πανω!
Ώρες επιλογές στο φαγητό, και όλοι ευγενεστατοι. φαγαμε εκεί 2 φορές.

Τοπ: Με κάθε μπυρα και κρυο ποτηρι!
Το συστήνουμε φουλ!

Ευχαριστούμε, LENAT1995
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα…. Τι νά πω σολομός στα κάρβουνα απίστευτος μπιφτέκι γεμιστό φοβερό ….γλυκά απίστευτα εξυπηρέτηση φοβερή το προσωπικό άριστο μπραβο το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!

Ευχαριστούμε, Mobile37829765921
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για θαλασσινά πήραμε μια μακαρονάδα θαλασσινών και μια μερίδα καλαμαράκια σαν κυρίως πιάτα .... Η μακαρονάδα δεν έβγαζε γεύση και αρώματα απο τα θαλασσινά, η μερίδα τα καλαμαράκια ήταν αρκετά μικρή έλεγε ότι συνοδεύεται από βραστά λαχανικά στην πραγματικότητα είχε 2 κόμματια καρότο 1 κομμάτι κολοκύθι και 1 κομματάκι πατάτα 2 εκατοστά το καθένα και 2 φύλλα απο μαρούλι. Ήταν πολύ ακριβά για την ποσότητα. Ίσως σε άλλα πιάτα να είναι πιο καλό.

Ευχαριστούμε, spiridoulab2019
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2021

Είναι πολύ καλό μαγαζί και για θαλασσινά και για ψητά ! Πήγαμε 2 μέρες και δοκιμάσαμε και τα δύο σε πρόσφατη επίσκεψη στην Πάργα!
Πολύ καλές τιμές ! Για του λόγου το αληθές τράβηξα και μια φωτογραφία με τα χίλια ζόρια γιατί μου τρέχανε τα σάλια !
Είχαμε ξαναεπισκεφτεί το μαγαζί πριν 5 χρόνια και όπως τότε έτσι και τώρα γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ ευγενικοί ! Αξίζει να πάτε !

1  Ευχαριστούμε, Sofia_Pilixou

Taverna Krioneri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Taverna Krioneri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.