“Χαλια”
Κριτική για: The Three Plane Trees

The Three Plane Trees
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Ότι χειρότερο υπάρχει στην Παργα , μόνο η θέα αξίζει τίποτα άλλο ! Το τραγικό είναι ότι μας έφεραν το μπλοκ ως αποδριξη … τα φαγητά απαίσια τα καλαμαράκια και το χταπόδι σαν λαστιχο (18€ η μερίδα) . Μακριά !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, margG4323XR

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να φάτε σε αυτό το μαγαζί. Απαίσιο φαγητό, πολύ κακής ποιότητας και οι τιμές υψηλές. Αποτελεί εστιατόριο ντροπή για την ποιότητα που σερβίρει.
Οι σερβιτόροι άσχετοι και στο τέλος ολόκληρο θέμα για τον τρόπο που θα πληρώσουμε ( κάρτα ή μετρητά), διότι προσπαθούσαν να αποφύγουν την απόδειξη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Y4305YX_
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Μόλις φτάσαμε στο κατάστημα μας είπαν ότι θα περιμένουμε 30λεπτα διότι είχαν πολύ δουλειά.Το σεβάστηκα αφότου όμως πέρασαν 50 λεπτά περιμένοντας τα ορεκτικά ουτε καν τα κυρίως πιάτα έπρεπε πρώτα να τους πούμε αν θα φάμε έστω τα ορεκτικά ή να φύγουμε και ο αγενεστατος σερβιτόρος όταν του είπαμε μας λέει και τι θες να κάνω εγω γεμάτος ειρωνεία.Ηταν ίσως η καλύτερη απάντηση του.Ηταν πραγματικά όλα λάθος.Απο την εξυπηρέτηση έως και το φαγητό.Οι μερίδες μικρές και καθόλου γευστικές.Αργησαμε να φάμε και βασικό δεν μας τα φέρανε όλα.Πραγματικα ακατάλληλοι και πανάκριβο γι'αυτό που προσφέρουν.Ηταν κάτι άνοστο το οποίο πλήρωνες για χρυσάφι.Δεν αξίζει!

Ευχαριστούμε, Aris120980
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Αρχικά,αφου μας ενημέρωσαν ότι θα περιμένουμε μισή ώρα για να μας σερβίρουν,πέρασε τουλάχιστον μιάμιση για να φαμε..τα φαγητά καθόλου προσεγμένα,τα κρέατα καμμένα και τα υλικά της σαλάτας δεν ήταν κομμένα..εκτός των όλων,κάποια πράγματα που παραγγειλαμε δεν ήρθαν ποτε!Λαθη στον λογαριασμό,καθόλου ευγενικό προσωπικό..πραγμα λογικό αν λάβεις υπ όψη τις φωνές που έβγαιναν απ την κουζίνα και τους ιδιοκτήτες

Ευχαριστούμε, R1523GDdimitrisk
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Τα πιάτα το ένα χειροτερο απ τ άλλο εγώ θα ντρεπόμουν να τα σερβίρω τέτοιο φαγητό σε κόσμο.... ΑΚΑΤΆΛΛΗΛΟ

2  Ευχαριστούμε, L8807VCthomasd

The Three Plane Trees: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

The Three Plane Trees: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!