“Ελλαδίτσα μου”
Κριτική για: Taverna Andreas

Taverna Andreas
Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Καλό για: Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες, Γραφική θέα, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2019

•εξαιρετικό παραδοσιακό φαγητό
•άριστο εξυπηρέτηση
•ευγενικό προσωπικό
•όμορφη ελληνική διακόσμηση

Ένα μέρος οικείο και παραδοσιακό που αξίζει να επισκεφτείτε. Θα φάτε και θα χορτασετε με προσιτες τιμές !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Nastaziadeli

Η κριτική γράφτηκε 22 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επαγγελματικό ταξίδι και καθώς ήταν η 1η φορά στην περιοχή πήγα ψάχνοντας.
Επέλεξα το ψαρονέφρι με 4 τυριά και με αποζημίωσε μπορώ να πω. Αν και με μια πρώτη ματιά η μερίδα δεν φαινόταν μεγάλη τελικά ήταν υπεραρκετή. Στα συν και το ψημένο ψωμάκι με λαδορίγανη που έφερε στην αρχή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, GiorgosNP
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2019

Το βρήκαμε κατα τύχη ένα μεσημέρι προς απόγευμα μετά τη θάλασσα!Ότι φάγαμε ήταν υπέροχο!Δεδομένου ότι στην παρέα είχαμε και Vegeterian όλοι μείναμε ικανοποιημένοι!Αν και διακοπές επιλέξαμε να πάμε και την επόμενη μέρα!Τόσο ευχαριστημένοι μείναμε!Και πολύ καλές τιμές δεδομένης της ποιότητας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, marita k
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ανακαλύψαμε μέσω tripadvisor και μας δυσκόλεψε λίγο να το βρούμε γιατί πήγαμε από λάθος δρόμο όμως άξιζε η ταλαιπωρία. Ό,τι παραγγείλαμε απλά ήταν όλα τέλεια, από τη σαλάτα μέχρι τα ορεκτικά μέχρι και το κυρίως πιάτο και το επόμενο πρωί ήταν σαν να μην είχαμε φάει, δεν μας πείραξαν καθόλου που σημαίνει ότι έχουν και καλή ποιότητα. Συγχαρητήρια σε όλους, ένα υπέροχο μαγαζί από όλες τις απόψεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, geosfot
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για μια ακομα φορα δοκιμασαμε τα εξαιρετικά σε γευση φαγητα κ απολαυσαμε τις τεράστιες μεριδες οπως καθε χρονο!!ραντεβού του χρονου!!ανυπομονουμε!!❤

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Harris X

Taverna Andreas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Taverna Andreas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα