Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com65 $
Hotels.com65 $
Tripadvisor65 $
ZenHotels.com
Priceline
eDreams65 $
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σέρβις από επαγγελματίες ιδιοκτήτες και πολύ πρόθυμο προσωπικό . Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την καθαριότητα και το πρωινό .Η πισίνα συμπλήρωνε το όμορφο τοπίο
Το συστήνω σε όλους όσους έχουν υψηλές απαιτήσεις

Ευχαριστούμε, dimitriskN6SP
Ο/η Nikolaos Tsovilis, Ιδιοκτήτης του Ideal House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Δημήτρη,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια για το Ideal House και το προσωπικό. Καθημερινά δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό για να περνάνε οι επισκέπτες μας αξέχαστες διακοπές και η αναγνώριση μας κάνει ιδιαιτέρως χαρούμενους.
Με χαρά θα σας ξαναυποδεχθούμε στο κατάλυμά μας.

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλόξενοι ιδιοκτήτες.Νοστιμο πρωινό.κοντα στην θάλασσα.TOP!!! Μείναμε 5 βράδυα καί θά θέλαμε να μείνουμε εκεί όλο το καλοκαίρι. Θά σάς επισκεφθούμε ξανά σύντομα.ολοι οι χώροι ήταν πενταξαθαροι καί καλογουστοιμπραβο συνεχίστε έτσι

1  Ευχαριστούμε, grigorism805

Αγαπητέ Γρηγόρη,

Ευχαριστούμε για το ενθουσιώδες σχόλιό σου και την άριστη βαθμολογία! Η σημασία που δίνουμε στην αισθητική και την καθαριότητα του χώρου είναι πολύ μεγάλη και όταν αυτή αναγνωρίζεται από τους επισκέπτες μας είμαστε πολύ περήφανοι.
Σας περιμενουμε του χρόνου!

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Ήταν η πρώτη φορά που επισκεφτήκαμε την παργα και ήμασταν πολύ τυχεροί που μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο η καθαριότητα σε όλους τους χώρους και η ευγένεια του προσωπικου μας άφησαν απόλυτα ικανοποιημένους το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, toliss380

Αγαπητέ Τόλη,
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που η πρώτη επίσκεψη σας στην Πάργα σας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις! Είναι δική μας η τύχη να συναντούμε ευγενικούς και καλοδιάθετους ανθρώπους σαν εσάς στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικα ειχαμε κανει κράτηση κάπου αλλου και λόγω κακης προετοιμασιας επικοινωνησαμε με την Αγγελική. Η Αγγελική μας καλωσόρισε και μας έκανε να αισθανθούμε πολύ άνετα και οικεία παρα τις μόνο 2 διανυκτερεύσεις μας. Το προσωπικο είναι ευγενέστατο και γλυκομίλητο. Το πρωινό είναι πολυ καλο και χορταστικο παρα το γεγονός ότι δεν είχε μπουφε, να σημειώσω δε πως ενθουσιάστηκαμε με τους λουκουμάδες, μπισκοτάκια μελιού για τον καφε, και την σπιτική στραπατσαδα! Το ξενοδοχείο έχει μια μικρή πισινα , πολύ όμορφη διακοσμημένη με δίπλα κρεβάτια και ξύλινες ξαπλώστρες. Στην αρχή υπήρξε ένα θεματάκι στο μπανιο αλλά δεν ταλαιπωρηθήκαμε καθόλου, διότι βρήκαν λύση άμεσα! Η κουζινα περιλαμβάνει πέρα από το ψυγείακι, καφετιέρα, φουρνακι, πιατικά και μαχαιροπήρουνα! Αν θες να κάνεις ήρεμες διακοπες, δίπλα στα ελαιόδεντρα και συγχρόνως πολύ κοντά στο κέντρο της Πάργας μακρυά από απρόσωπους-ψυχρούς επιχειρηματίες είναι ο κατάλληλος προορισμός σου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, dimitrella

Aγαπητή Dimitrella,
Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και τη λεπτομερή κρητική σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το κατάλυμά μας ήταν της αρεσκείας σας και απολαύστε κάθε στοιχείο του. Το πρωινό μας προετοιμάζεται καθημερινά με μεγάλη προσοχή στα νέα δεδομένα και πολύ αγάπη προς τους επισκέπτες μας. Τα δωμάτιά μας έχουν εξοπλιστεί με τα απαραίτητα ενός μικρού νοικοκυριού και τα πλέον αναπαυτικά κρεβάτια για να μπορούν οι επισκέπτες να νιώθουν σαν στο σπίτι τους, μακριά από το σπίτι τους.
Σας περιμένουμε και το επόμενο καλοκαίρι, για μια ξεκούραστη διαμονή μέσα στη φύση, μακριά από τους αγχωτικούς ρυθμούς της πόλης

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η καταλληλότερη περίοδος να επισκεφτείτε την Πάργα..ο βάλτος κατ εμέ η πιο ωραία παραλία ..το ξενοδοχείο πολύ καλό με ποιοτικό και νόστιμο πρωινό..η Αγγελική μας βοήθησε για όλες τις εξερευνήσεις μας όλο το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο για καθε βοήθεια..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Eirini V

Αγαπητή Ειρήνη,
Σ' ευχαριστούμε για την τέλεια βαθμολογία και τα όμορφα σχόλιά σου. Οι αρχές Ιουλίου είναι πράγματι ιδανική περίοδος για απόδραση στην Πάργα! Ο καιρός έχει ζεστάνει αρκετά, οι παραλίες αρχίζουν να έχουν κίνηση και είναι μόλις το ξεκίνημα της έντονης καλοκαιρινής σαιζόν. Είναι χαρά μας που με την παρουσία και τις υπηρεσίες μας μπορέσαμε να συνεισφέρουμε σε μια αξέχαστη διαμονή.
Με εκτίμηση