Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς το να μένεις απλά κοντά στο κέντρο δεν είναι αρκετό...Μείναμε απογοητευμένοι από πλευράς καθαριότητας. Σίγουρα εξυπηρετεί το θέμα του πάρκινγκ γιατι υπαρχει σημαντικοτατο προβλημα με τα αυτοκινητα και τους δρομους της Παργας.Δεν αξίζει με τίποτα τα χρήματα που δώσαμε. Ευτυχώς μας αποζημιωσαν οι καταπληκτικές παραλίες (Μικρή Αμμος, Αλωνακι, Αγ. Παρασκευή ..)

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
3  Ευχαριστούμε, Gkaton