“Mike’s bar”
Κριτική για: Taverna Stefanos

Taverna Stefanos
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ανεβαίνοντας φυσικά με τα πόδια από τον βάλτο είναι το πρώτο μπαρ που συναντάς. Έχει ταμπέλα ταβέρνα στεφανος κ δίπλα mike’s bar. Ωραίος χώρος, πολύ καλη μουσική, τα κοκτέιλ σούπερ κ τα παιδιά στο μαγαζί άψογα. Πηγαμε δυο βραδιά.η καλύτερη επιλογή για ποτό ,χωρίς να χωθείς στον συνωστισμό μέσα στην παργα.

Ευχαριστούμε, 590natasad

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθόλου καλό φαγητό. Πήραμε μια μακαρονάδα με κ_λοχτύπες, χωριάτικη, ψαροκεφτεδες, γαυρο μαρινατο και ενα ψαρι ψητό. Η χωριάτικη υπέροχη, οι ψαροκεφτεδες αδιάφοροι (έτρωγες ενα ζεστό πράγμα με λιωμένο ψάρι σκετο), ο γαυρος μαρινατος απαρχαιωμένος, βρωμαγε, ούτε για τις γάτες δεν ηταν, το ψαρι πολύ ωραία ψημένο, η μακαρονάδα με τις κ_λοχτύπες (πιο νόστιμο απο τον αστακό λενε), ηταν κακή . Μακαρόνια κοκκινιστα με τόση ζάχαρη που έμοιαζαν με γλυκό. Οι κ_λοχτύπες δεν τρωγόταν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ απο την βουρκιλα. Πρώτη φορά στη ζωή μου δεν έφαγα θαλασσινό. Σέρβις ντααααξ και ο ενας απο τους ιδιοκτήτες αφού ρώτησε για το φαγητό του είπα πως δεν μου άρεσε και θύμωσε. Δεν μας εδινε καμία σημασία μετά ακομα κ τη στιγμή που θέλαμε να πληρώσουμε " κρυβόταν" . Φυσικά κανένα φρουτάκι στο τέλος. Οτι χειρότερο εχω φαει στην Πάργα. Τα τρωγαμε γιατί τα πληρώναμε.... οχι γιατί ηταν απίθανα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 811aggelaa
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο μαγαζί στις 24/8 όλα ήταν υπέροχα τα θαλασσινά φρεσκοτατα και το σέρβις άψογο, οι τιμές για τα φαγητά και το μέρος φυσιολογικές. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, stelios-n-m
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μαγαζί με θέα σε ωραία τοποθεσία, το φαγητό μας άφησε ικανοποιημένους. Μεγάλες μερίδες νόστιμες κ περιποιημένες. Οι τιμές φυσιολογικές

Ευχαριστούμε, johnniekas985
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021

Πήραμε αστακομακαρονάδα με κολοχτύπα και ήταν πολύ νόστιμη, αξίζει να την παραγγείλετε! Αν ξαναέρθουμε Πάργα οπωσδήποτε θα ξαναφάμε στον «Στέφανο»

Ευχαριστούμε, KF1K

Taverna Stefanos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Taverna Stefanos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!