Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία του ξενοδοχείου, παρά πολύ όμορφο περιβάλλον, επιμελημένες εγκαταστάσεις και όμορφα διακοσμημένες. Κακό φαγητό, άνοστο και πολλές φορές σχεδόν ώμο. Παραγγείλαμε κεμπάπ για το 9χρονο μας το οποίο ήρθε με 45 λεπτά καθυστέρηση σχεδόν ώμο. Ενημερώσαμε τον σερβιτόρο ( ο οποίος παρεπιπτόντως ήταν για όλες τις δουλειές) και προς έκπληξη μας δεν έδειξε κανενα ενδιαφέρον επι του θέματος. Χρεώθηκε κανονικά στον λογαριασμό. Καθόλη την διάρκεια της διαμονής μας ( και εμείς και οι υπόλοιποι ένοικοι!) προσφέραμε και υπηρεσίες φύλαξης στο 4χρονο γιο του ζεύγους ιδιοκτητών, το οποίο κυκλοφορούσε χωρίς επιτήρηση περιφερειακά της πισίνας καθημερινά χωρίς φυσικά όπως μας ενημέρωσε η μαμα να ξέρει να κολυμπάει αλλά «δεν του αρέσει να φοράει μπρατσάκια» !!!! Δις το βγάλαμε και από την πισίνα των 2 μέτρων περίπου βάθους. Και το κερασάκι στην τούρτα ήταν η έκτακτη ενημέρωση μας την τελευταία ημέρα πως πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο μας στις 10:00 το πρωί χωρίς καμία προηγούμενη ειδοποίηση. Το χειρότερο φυσικά δεν ήταν αυτό. Το χειρότερο ήταν ότι στο φιλικό μας ζευγάρι που έμενε σε διπλανό δωμάτιο ( είχαν ενημερώσει την ιδιοκτήτρια ότι γράφανε κριτικές στο TripAdvisor ) δόθηκε η δυνατότητα να αφήσουν το δωμάτιο όποτε θέλουν μέχρι τις 12:30 με αποτέλεσμα εμείς να έχουμε πακετάρει και φορτώσει τα πάντα στο αυτοκίνητο ενώ το άλλο ζευγάρι και τα παιδιά τους απολαμβάναμε τις τελευταίες ώρες των διακοπών τους ξέγνοιαστοι στην πισίνα! Για να μην αναφερθώ ότι ο λογαριασμος για ένα κοινό μας γεύμα που ζητήσαμε να χωριστεί στα δυο, χρεώθηκε εξ ολοκλήρου σε εμάς. Όταν διαμαρτυρηθήκαμε στο τέλος για όλα τα παραπάνω και ζητήσαμε να μιλήσουμε με τους ιδιοκτητες, μας ενημέρωσε η ρεσεψιονίστ ότι οι ιδιοκτήτες απουσιάζουν δυστυχώς. Δυστυχώς όμως ο ιδιοκτήτης, το γραφείου του οποίου βρισκόταν πίσω από την ρεσεψιόν είχε ξεχάσει την πόρτα ανοιχτή με αποτέλεσμα να τον βλέπουμε να κάθεται εκεί ατάραχος ακούγοντας όλα τα προαναφερθέντα! Τραγικοί! Την πρώτη μέρα το έιχαμε συστηθεί σε 4 φίλους- την τελευταία τους είπαμε κατηγορηματικά να μην το σκεφτούν καν! Έξι ώρες αφότου φύγαμε μας τηλεφώνησε η ιδιοκτήτρια για να μας πει «δεν καταλαβαίνω γιατί σας φερθήκαμε έτσι!; Το προσωπικό είναι ακατάλληλο!» Πιο ακατάλληλοι δεν γίνεται!! Τραγικοί επιεικώς! Τυχεροί για την ιδιοκτησία τους!

Ευχαριστούμε, 673natassab
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μεγάλο δωμάτιο με πολύ μεγάλη βεράντα πάρκινγ άνετο για το αυτοκίνητο και κοντά στο κεντρο της Πάργας.Ωραίος χώρος και ανέτος.Πρωινό μέτριο θα μπορούσε πολύ καλύτερο.Θα το ξαναεπισκεπτόμουν σίγουρα είναι μια value for money επιλογή.

Ευχαριστούμε, Discover644251
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Όμορφο και καθαρό δωμάτιο! Νόστιμο πρωινό και ευγενεστατο προσωπικό! Επίσης τα πιάτα του εστιατορίου πολύ νόστιμα! Το μόνο αρνητικό ότι χρειάζεται αυτοκίνητο για να φτάσεις στην πόλη όπου είναι δύσκολο το παρκάρισμα.

Ευχαριστούμε, Ireneemman
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επιλέξει την ιδιωτική βίλα με την προσωπική πισίνα η εμπειρία ήταν αξέχαστη. Η τεράστια πισίνα, με το γκαζόν, τις ξαπλώστρες, τους καναπέδες και την απέραντη θέα προς την Πάργα, τα δύο μεγάλα υπνοδωμάτια με το δικό τους μπάνιο και το τζακούζι, το τεράστιο σαλόνι (τραπεζαρία, καναπέδες, 3η τηλεόραση, ηχοσύστημα) ενιαίο με μια υπερπλήρη κουζίνα. Το πρωινό επίσης υπερπλήρες και το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Ο χώρος της κεντρικής πισίνας μικρός αναλογικά, η απόσταση με αυτοκίνητο από την Πάργα στα 5 λεπτά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Nasakis
Ο/η Lefteris Zigouris, Owner του Salvator Villas and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ.
με πολύ χαρά να σας υποδεχθούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Reservations manager

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω? Ένα κιτς ξενοδοχείο που φτάνοντας αντί μας δείξει η υπεύθυνη τα δωμάτια μας έκανε ξενάγηση λες και βρισκόμασταν σε μουσείο. Μπαίνοντας στα δωμάτια μύριζε μούχλα κ υγρασία και φαίνοταν ότι είναι καιρό κλεισμένα. Μας άφησαν στην είσοδο να περιμένουμε πόση ώρα για να μας ενημερώσουν για το πρωινό και ζητήσαμε ένα ποτήρι νερό 2-3 φορές που δεν ήρθε ποτέ.το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν επισκεφτήκαμε τις τουαλέτες του ξενοδοχείου και συναντήσαμε βρώμα και νερά στο πάτωμα. Έχοντας μείνει σε πολλά καλά ξενοδοχεία και γνωρίζοντας εκ των έσω καλές ξενοδοχειακές μονάδες η τιμή του ξενοδοχείου δεν συνάδει με αυτό που είδαμε και το ότι επιμελήθηκε γνωστός σχεδιαστής δεν σημαίνει ότι πρέπει να το επιβάλλεις ως ωραίο στον πελάτη. Κάποια πράγματα μιλάμε από μόνα τους.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Wordtraveller10

Ο συγκεκριμένος πελάτης δεν διέμεινε ποτέ στο ξενοδοχείο. Αρκέστηκε στο να παζαρεύει την τιμή του δωματίου και να συζητά μυθεύματα για να ρίξει την τιμή. Αφού συμφώνησε σε μια τιμή και ζητώντας απαιτητικά νερό, ήπιε το νερό και έφυγε δίχως καν να ειδοποιήσει ενώ η ρεσεψιονίστ ήταν έτοιμη να προχωρήσει σε check in.

Reservations manager