“Απλώς μέτριο”
Κριτική για: Filomila - ΚΛΕΙΣΤΟ

Filomila
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Ρομαντικό
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε εχθές το εστιατόριο. Ο κατάλογος και ο χώρος όντως σε προσέλκυαν κι αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε. Δεν υπήρξε πιάτο που να μας ικανοποίησε. Όλες οι γεύσεις φλατ. Ψάχναμε το τυρί στα μακαρόνια. Απλά waste of time.

Ευχαριστούμε, TassosM12

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η συμπεριφόρα απαράδεκτη ,αγενέστατο και αγέλαστο προσωπικό . Το φαγητό μέτριο για τα δεδομένα του μαγαζιού και μικρές μερίδες για το κόστος του.
Βρήκαμε στη μακαρονάδα μας μια (ψόφια)μήγα (κάτω από τα μακαρόνια)και αφού ενημερώσαμε τη κυρία που μας σέρβιρε μας άλλαξε το πιάτο. Η μερίδα ξανά ήρθε(προφανώς) σε διπλάσια ποσότητα. Δεν ζήτησαν ούτε μια συγνώμη για το γεγονός και φυσικά πληρώσαμε κανονικότατα! Απαράδεκτο ,δε το συνιστώ σίγουρα! Ότι χειρότερο σε εξυπηρέτηση και σίγουρα τελείως αντιεπαγγελματικό!!

Ευχαριστούμε, Siatol
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εάν κάποιος διαβάσει την κριτική που έχω κάνει το 2016 θα θεωρήσει πως έχω διχασμενη προσωπικότητα . Ένα εστιατόριο το οποίο επισκέφτηκα μικρή με την οικογένειά μου και έπειτα το 2016 όπου είχα φύγει με τις καλύτερες εντυπώσεις ,εντυπώσεις τις οποίες μοιράστηκα με φίλους και τους παρότρυνα να το επισκεφτούν οπωσδήποτε. Τρομερή λοιπόν είναι η σημερινή απογοήτευση , πιάτα ασύλληπτα αλμυρά ,κυρίως (μακαρόνια) κάτω του μετρίου , με το ένα από αυτά να αναφέρει στον κατάλογο λάδι τρούφας και να μην υπάρχει σταγόνα . Οι τιμές είναι εντάξει αλλά και πάλι δεν είναι ανάλογες των μερίδων και της ποιότητας. Κρίμα !!

Ευχαριστούμε, Chrchatz
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020

Πολυ κακη εξυπηρετηση. Περιμεναμε μισή ώρα για να μας φερουν ενα μπουκαλι νερο και πανω απο μια ωρα για τα κυριως. Τα πιάτα ηταν αδιαφορα , η σαλατα πολυ μικρη. Δεν το συνιστουμε.

Ευχαριστούμε, kiriakosb73
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια μέρα περπατούσαμε στην Πάργα κ είδαμε το εν λόγο μαγαζί. Ενθουσιαστήκαμε λοιπον με αυτά π είδαμε κ είπαμε να κλείσουμε τραπέζι. Πήγαμε μετά από 2 μέρες με λαχτάρα.....καθόμαστε και περιμένουμε. Μετά από 25 λεπτά ήρθαν να πάρουν παραγγελία. Να μη τα πολυλογώ φάγαμε μετά από 1,5 ώρα. Απαράδεκτο το φαγητό φυσικά. Πηραμε μια σαλάτα του σεφ η οποία ήταν χειρότερη από πιτσαρία. Μανιτάρια τα οποία ήταν πολύ κακά μαγειρεμένα και σερβιρισμένα και 2 μακαρονάδες οι οποίες τι να πω.... δεν έχω λόγια...... η συμπεριφορά κακη!!!!! Μόνο λεζάντα!!!!!!

Ευχαριστούμε, teoxanth

Filomila: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης