“Γι αυτό που προσφέρει τρως”
Κριτική για: Miam Miam

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γι αυτό που προσφέρει τρως μια χαρά. Ωραίος γύρος. Γρήγορη εξυπηρέτηση και τιμές φυσιολογικές Το περιβάλλον ουδέτερο.

Ευχαριστούμε, 355vanat

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Πρώτη μέρα των διακοπών μας στην Πάργα ψάχναμε να φάμε και είδαμε το συγκεκριμένο μαγαζί. Μας άρεσε σαν τοποθεσία και αποφασίσαμε πριν κάτσουμε αφού ήταν και η ώρα που έδυε ο ήλιος να βγούμε με το αγόρι μου μια φωτογραφία στο τοιχακι που είχε μπροστά στο λιμάνι. Ήρθε μια μεγάλη κυρία από το μαγαζί και άφησε 2 καταλόγους δίπλα μας χωρίς καν να το καταλάβουμε. Μετά ξανά ήρθε και μας κοίταζε επίμονα και την ρωτάω εγώ με όμορφο τρόπο "συγνώμη ενοχλούμε?" Και μου απαντάει με ειρωνία "δεν ξέρω εσύ τι λες?". Εννοείται ότι η ευγένεια της κυρίας ήταν ανύπαρκτη ενώ θα μπορούσε να μου εξηγήσει με όμορφο τρόπο ότι ενοχλώ. Αυτός ήταν κι ο λόγος που δν καθίσαμε ούτε 1 φορά να φάμε στο συγκεκριμένο μαγαζί. Ας μάθει η συγκεκριμένη "κυρία" ότι η ευγένεια είναι αρετή σε έναν άνθρωπο, όχι μόνο αν έχει μαγαζί αλλά γενικότερα στη ζωή του.

4  Ευχαριστούμε, Ireneorg
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020

Πήγαμε στην παραλία και αφού φτάσαμε μπροστά στο μαγαζί για να κάτσουμε βγαίνει μια κοπέλα και μας ρωτάει θα είστε δύο άτομα και το μωρό; Λέμε εμείς όχι περιμένουμε αλλά 5 λέει τώρα αδειάζει ένα τραπέζι, περιμένουμε και εμείς και αφού καθόμαστε χωρίζουν τα τραπεζάκια λέμε δεν θα χωρέσουμε λέει σε πόση ώρα θα έρθει η παρέα σας λέμε σε λίγο,περνάνε 3 λεπτά ξανά περνάει μια άλλη κυρία μεγάλη που είναι στην υποδοχή αγενεστατη φυσικά και ρωτάει η παρέα σας που είναι και της λέμε έρχεται...αφού παραγγέλνουμε ξανά ρωτάει παιδιά ποτέ θα έρθει η παρέα σας λέμε τώρα έρχεται αφού συνολικά πέρασαν 7 λεπτά και έρχεται τελευταία φορά και λέει λοιπόν αν δεν έρθει η παρέα σας θα το δώσω άλλου...λέω δώστε το τι να κάνω; έλεος δηλαδή αγενεστατη δεν πρόκειται να ξανά παω και δεν πρόκειται να το προτείνω σε κανέναν!! Χαλιά και συμπεριφορά και σαν ποιότητα χωριά ότι τα τραπέζια δεν πληρούν κανένα κανόνα covit!

5  Ευχαριστούμε, _B3471RB
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τουριστικό σουβλατζίδικο σε καλό σημείο. Όλα τα φαγητά που πήραμε ήταν ετοιματζίδικα μέτριας ποιότητας. Όσον αφορά τα μέτρα προστασίας για τον covid, ο συνωστισμός θύμιζε μπουζούκια αρχές 90...

1  Ευχαριστούμε, michailkostas
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο γύρος αρκετά νόστιμος χωρίς πολλά μπαχαρικά πάνω στην θάλασσα. Τιμές φυσιολογικές για τοποθεσία και είδος φαγητού.

Ευχαριστούμε, sofia-giannis

Miam Miam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Miam Miam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!