Priceline
Μαρια Σ

Υπέροχο ξενοδοχειο

Κριτική για: Villa Coralli Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Σεπ 2021
Νοικοκυρεμενο, φιλόξενο, πεντακάθαρο, με πολύ υγιεινό πρωινό, φρεσκοκομμένα φρούτα, φρέσκους ξηρούς καρπούς, ωραίο μαύρο ψωμί, το δωμάτιο με υπέροχη θέα, με ανεμιστήρα οροφής και extra παράθυρο, με όλες τις προφυλάξεις λόγω covid. Η θέα μαγευτική, όλη η Πάργα στα πόδια μας και το κάστρο φωτισμένο κάθε βράδυ το χαζεύαμε από το μπαλκόνι! Διακριτικοί άνθρωποι όλοι. Πραγματικά το ευχαριστηθηκαμε κσι θα ξαναπάμε!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Looking across the pool to the pool bar
Με πλήρη επιστροφή χρημάτων
2.5 χλμ. από Villa Coralli Hotel
Παραλιακό
Πάργα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Από τύχη ίσως η καλύτερη επιλογή. Δωμάτιο με θέα στο βουνό ο ήλιος ήταν μόνο τις πρωινές ώρες που λείπαμε για μπάνιο, απο το μεσημερι κ μετα σχετικά δροσιά. Καθόλου φασαρία και ας ήταν μπροστά στον πεζόδρομο- θάλασσα που τα βράδια έχει περατζαδα. Η τιμή πάρα πολύ καλή με τη λεπτομέρεια ότι για 15 Αύγουστο κλείστηκε από τον Ιούνιο. Πεντακάθαρο με πολύ ευγενικό προσωπικό. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, D6759JWmiked
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στη villa coralli 5 βραδιές τον Άυγουστο και ήταν μακράν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε. Η τοποθεσία ήταν ιδανική μπροστά στη θάλασσα, ακριβώς στην αρχή του παραλιακού δρόμου. Το προσωπικό ευγενικό και διακριτικό, μου επέτρεψαν να κάνω νωρίτερα check in λόγω εγκυμοσύνης, ενώ μια ευγενική κυρία μας προσέφερε πορτοκαλάδες για το καλωσόρισμα και είχε όλη την ευγενική διάθεση να μας εξυπηρετήσει σε ο, τι θέλαμε. Τα δωμάτια πεντακάθαρα και καλόγουστα, τα μπαλκόνια άνετα και καθαρά, τα μέτρα για covid τηρήθηκαν στο ακέραιο με καθημερινή σχολαστική καθαριότητα ενώ το προσωπικό φορούσε μάσκες όλη την ώρα. Αξίζει να δώσετε κάτι παραπάνω και να κλείσετε δωμάτιο με θέα στη θάλασσα. Στα μείον το ότι δεν έχει ασανσέρ και ίσως κάποια στιγμή θα έπρεπε να σκεφτούν με κάποιο τρόπο να βάλουν ενα, όμως υπάρχουν διαθέσιμα δωμάτια τα οποία είναι εντελώς στο ισόγειο και είναι προσβάσιμα για ΑΜΕΑ ή ηλικιωμένους. Αν ξαναερθουμε στην Πάργα θα είναι σίγουρα η πρώτη μας επιλογή. Σας ευχαριστούμε για την ευχάριστη διαμονή.

1  Ευχαριστούμε, free-geez
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικη τοποθεσια μπροστα στη θαλασσα, μονο μερικα λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο της Παργας. Ειχαμε καθαρο κ προσφατα ανακαινισμενο δωματιο. Το προσωπικο ηταν ευγενεστετο και προθυμο να εξυπηρετησει. Περασαμε υπεροχα!

Ευχαριστούμε, TinaRGR
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι, 2 βήματα από την παραλία της Πάργας. Καθαριότητα, φιλοξενία που αφουγκράζεται τις ανάγκες του επισκέπτη, πριν αυτές ζητηθούν. Ευρύχωρο δωμάτιο με όλες τις παροχές που υπόσχεται η διεύθυνση του ξενοδοχείου.

Ευχαριστούμε, hapanag
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική φιλοξενία για εναν μονο καφέ 7.00 το πρωι......με θεα τη θαλαςςα σε να πολύ φιλικό κλίμα απόλαυσα εναν απο τους ωραιότερους καφες της ζωής μου.... Μαζι με τον καφέ ενα πλούσιο σερβιριστο πρωινό συμπλήρωσε τη μαγεία..... Εκπληκτική επιλογη για τους πρωινούς τύπους σαν και εμενα..... 8.30 που ξεκινάει το πρωινό για τους θαμνώνες θα πρεπει να φύγετε..... Γιατι ειναι μονο για τους ενοίκους.... Αλλα θα το θυμάστε.......

Ευχαριστούμε, stellak936