“Μετριο”
Κριτική για: The 5 Senses

The 5 Senses
Καλό για: Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβαλλον πολυ προσεγμενο οπως και το προσωπικο. Σχετικα με το φαγητο φαγαμε το φιλετο μοσχαριου με σως πιπεριου θεωρω οτι να τρως δαγκωμενο ολοκληρο κοκκο πιπεριου δεν ειναι και η καλυτερη αισθηση . Προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου σαν πιατο. Επισης το φιλετο κοτοπουλο με σως φετας που ειχαν χρησιμοποιησει σαν βαση το λευκο πιπερι του οποιου η μυρωδια δεν ειναι οτι καλυτερο, καμια σχεση με το μαυρο πιπερι. Προσωπικα δεν εφαγα το πιατο μου ,η μυρωδια του πιπεριου μου εφερνε αναγουλα. Θεωρω και τα δυο αυτα πιατα οτι συνοδευονται με εντονη σως. Δυστυχως οι προσδοκιες που μου ειχαν δημιουργηθει απο φιλους που ειχαν επισκεφτει το χωρο δεν ικανοποιηθηκαν. Θεωρω οτι σαν περιβαλλον ειναι πολυ ωραιο ενω το φαγητο υστερει πιστευω οτι εχουν γινει υπερβολες στα πιατα.

3  Ευχαριστούμε, theodora k

Άψογος χώρος
Ιδιοκτήτες με άποψη και μεράκι
Η Κουζίνα μοντέρνα Μεσογειακή γειστικοτατη
Ευγενικό σέρβις

Ευχαριστούμε, Lefteris K
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος στην άκρη της Πάργας με δεντράκια και γρασίδι. Ευγενικό προσωπικό, πολλές επιλογές από το μενού. Ωραίες σαλάτες, το φλαμπέ με ούζο μετσοβόνε εξαιρετικό, αλλά το αρνάκι μύριζε και ήταν μέτριο. Το γλυκό τζιζκεικ γιαούρτι με γλυκό κεράσι ήταν το καλύτερο για το τέλος.

Ευχαριστούμε, Fotini64
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μόλις λίγο πιο πάνω από το κέντρο της Πάργας η επίσκεψη μας στο συγκεκριμένο εστιατόριο ήτανε το καλύτερο κλείσιμο των διακοπών μας. Η ηρεμία του χώρου, η φινέτσα του μαγαζιού, η ευγένεια του προσωπικού μαζί με το γευστικότατο φαγητό μας άφησε απόλυτα ικανοποιημένους. Παρόλο που νηστεύαμε το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα πρόθυμο να μας βοηθήσει στην επιλογή του φαγητού και το αποτέλεσμα ήτανε το επιθυμητό. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για ένα ήσυχο και χαλαρό γεύμα σε λογική τιμη.

Ευχαριστούμε, Μιλτος Π
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν πας έτσι για φαγητό κάθε μέρα. Ιδιαίτερα και ψαγμένα πιάτα. Όμορφη ατμόσφαιρα κ εκπαιδευμένο προσωπικό. Αν θέλεις κάτι διαφορετικό κ όχι κλασικό και συνηθισμένο αξιζει να το επισκεφθείς!

Ευχαριστούμε, toula k

The 5 Senses: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

The 5 Senses: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!