“Πολύ ωραίο ”
Κριτική για: The 5 Senses

The 5 Senses
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις, Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, ωραίο φαγητό, ευφάνταστα πιάτα, πολύ ποιοτικά όλα τους! Καλή επιλογή Γι όσους επισκεφτούν την Παργα

1  Ευχαριστούμε, Alexandros T

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ευχάριστο περιβάλλον κ πολυ ευγενικό προσωπικό!Το φαγητο ηταν καλο,αλλα οχι οσο θα έπρεπε κ οσο θα περίμενε κανεις!Μια καλη επιλογή!

Ευχαριστούμε, Despoina P
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2016

Ο χώρος και το περβάλλον είναι πολύ καλά. Αυτό που σε κερδίζει όμως είναι το φαγητό. Και οι γεύσεις και η παρουσίαση των πιάτων φανταστική. Ειδικά για το φιλέτο (το έφαγα και δύο φορές μάλιστα) είναι από τα καλύτερα που έχω γευτεί. Συγχαρητήρια στον Chef και σίγουρα θα σας επισκεφθούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, Dias Z
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατο προσωπικό , γρήγορη εξυπηρέτηση και όσο για τα φαγητά απίστευτα .!!! Σε κερδίζει με την πρώτη μάτια ένα ένα πιάτο πρώτα απο την εμφάνιση και ύστερα απο την γεύση .!!! Γιατί όπως λένε πρώτα το μάτι και μετά το στομάχι .!!!! Εξωτερική δουκεια σε όλους .!! Συνεχίστε έτσι .!!!!

Ευχαριστούμε, Mageireitor
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2016

Το επισκεφτήκαμε βραδυ... Ο χώρος ατμοσφαιρικός.. Μουσική επιπέδου που έδινε ενα αριστοκρατικό στυλ στο εστιατόριο το οποίο ειναι του ξενοδοχείου.. Το σέρβις οχι απλά εξαιρετικό αλλα επαγγελματικό!!! Ο μετρ που μας πήρε παραγγελία χαμογελαστός και γλυκύτατος οπως και τα κορίτσια που σέρβιραν..μπραβο τους...και στον ιδιοκτήτη που προσέλαβε επαγγελματίες και οχι άσχετους.. Ομως για τον chef δεν μπορώ να πω τα καλυτερα κατα την προσωπική μου άποψη.. Σαλάτα με παντζάρια ρόκα και καρύδια η πρωτη επαφή μου με τις γεύσεις του... Οταν δοκίμασα το παντζάρι νόμιζα οτι πίνω ξύδι..απογοητευτική...ριζότο με μανιτάρια Συμπαθητικο αλλα οχι και το καλυτερα που εχω φάει.. Ισως λιγο βαρύ μου φάνηκε... Ριζότο με σολωμο που δεν αρεσε στην παρέα και δεν το έφαγαν τό αφαίρεσαν απο τον λογαριασμό και με εξέπληξαν...το Φιλέτο με 4 πιπέρια ηταν απίστευτα καφτερο και η σως προφανώς είχε αρκετό λευκο πιπέρι που μυρίζει κάπως περίεργα .. Δεν μου αρεσε.. Το ζήτησα μέτριο και ηρθε σενιαν.. Αυτά συμβαίνουν βεβαια συχνά.. Το κρασί τους πολυ καλο..βεβαια στην Παργα και γενικά στην περιοχή δεν υπαρχει και τιποτα αξιόλογο οποτε νομιζω οτι το 5 senses ειναι ενα εστιατόριο που πρέπει να επισκεφτείτε.. Ισως τα υπολοιπα του μενού να ηταν καλυτερα.. Τι να πω.. Θα του δώσω μια ευκαιρία ακομα.. Οταν ξαναπάω..

Ευχαριστούμε, Βασιλικη Β

The 5 Senses: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

The 5 Senses: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!